Lamborghini Coatl — найнезвичайніша модель з минулого століття

Цей неймовірний суперкар Lamborghini Coatl, почали розробляти в 1995 році підрозділом Automoviles Lamborghini Latinoamerica SA. Як не дивно, головне підприємство в Санта-Агата Болоньєзе дало добро на створення авто в країні з далеко не найрозвиненішою автопромисловістю.

В основі Coatl лежав Lamborghini Diablo, це особливо помітно по характерному клиноподібному силуету купе. Втім, мексиканські дизайнери радикально змінили зовнішній вигляд авто.

У Lamborghini Coatl немає висувних фар, проте з’явилися величезні повітрозабірники та велике заднє антикрило.

Кузов виконали з карбону і спеціального полімерного матеріалу Epoxica і покрили 14 шарами фарби. Що стосується салону, то його виготовляли з урахуванням побажань клієнта. Спеціально для Coatl розробили нові сидіння і кермо ручної роботи.

Lamborghini Coatl стартував до сотні за 3,54 з і розвивав 385 км/год. Якщо цього було мало, мексиканці за доплату пропонували турбонаддув. До речі, на відміну від Diablo, цей суперкар можна було оснастити не тільки механікою, але і секвентальною КПП.

Перший Lamborghini Coatl був готовий до 2000 року. Компанія була готова почати дрібносерійне виробництво купе, проте щось пішло не так. Відомо, що вдалося зібрати ще три автомобілі.