Infiniti представить в Детройті концепт флагманського седана

Infiniti представит в Детройте концепт флагманского седана

Автосалон в Детройті 2018 року може стати місцем офіційної прем’єри концептуального седана преміального бренду Infiniti, за мотивами якої компанія планує випустити новий флагманський седан. Про це повідомляє видання Car&Driver, посилаючись на главу дизайнерського відділу Альфонсо Альбайса.

У бесіді з журналістами офіційний представник японського бренду зазначив, що у компанії може бути сюрприз для північноамериканського міжнародного автосалону NAIAS 2018 року. Зокрема, Альфонсо Альбайс розповів, що в Детройті преміальний бренд покаже публіці «щось про цей предмет [флагманському седані – примітка редакції], який дуже приємний, має сексуальний дизайн і нові технології».

Наші іноземні колеги припускають, що автосалон у Детройті-2018 стане місцем прем’єри концептуального флагманського седана, за мотивами якої може бути випущений новий автомобіль, здатний нав’язати конкуренцію моделям Audi, BMW і Mercedes.

Згадка про нові технології може говорити про те, що концепт отримає гібридну або електричну силову установку. Причому раніше в мережі вже з’являлися чутки про те, що Infiniti представить електричну концепцію в Детройті з планами створення серійної моделі в 2019 році.