Класичні «Жигулі» нового покоління: перші зображення

Классические «Жигули» нового поколения: первые изображения

Класичні автомобілі «Жигулі» — це одні з найпоширеніших машин в Російській Федерації. В даний час на зміну багато в чому культових моделей прийшли абсолютно нові транспортні засоби.

При цьому у випуску вітчизняної «класики» нового покоління компанія «АвтоВАЗ» навіть не думає. У свою чергу, незалежні дизайнери і вільні художники видання «Колеса.ру» спробували уявити, як ці машини могли б виглядати в наші дні.

Як видно на представлених зображеннях, за основу седана «Жигулі» нової генерації взята модель Lynk&Co 01. Один з читачів ресурсу зазначив, що цифровий автомобіль нагадує ВАЗ-2105. Самі ж автори малюнків не дали якогось назвою віртуального проекту.

Классические «Жигули» нового поколения: первые изображения

Отже. За задумом незалежних дизайнерів, седан «Жигулі» нового покоління отримає вертикальну радіаторну решітку і оригінальну головну оптику практично прямокутної форми. Багато автолюбителів можуть зауважити, що нові «Жигулі» трохи скидаються на не менш культові американські седани.

Цікава бічна частина седана, на якій можна виявити стильний рельєф. При цьому автомобіль позбавлений химерності. У задній частині седана є оригінальні габаритні вогні на світлодіодах і стильний бампер.

Як відзначають самі творці седана «Жигулі» нового покоління, на жаль, перед нами виключно дизайнерська фантазія. Повторимося, в даний час компанія «АвтоВАЗ» не планує випускати класичні автомобілі.

Принагідно нагадаємо, що зовсім недавно в мережі з’явився віртуальний проект модернізованого універсала ВАЗ-2104 Інтеграли, який також виконаний дизайнерами вітчизняного видання.