У Китаї представлений оновлений седан Volvo S60 L

В Китае представлен обновлённый седан Volvo S60 L

Підрозділ шведської компанії Volvo в Китаї офіційно розсекретила оновлений подовжений седан S60 L 2018 модельного року. Автомобіль вже доступний для покупки, з мінімальною ціною від 276 900 юанів ($42 000).

Від попередника оновлений седан Volvo S60 L 2018 модельного року відрізняється переглянутої радіаторної гратами, оформлення якої з’явилися вертикальні клини. Крім цього, для «розтягнутого» автомобіля став доступний новий колір, а також нова лінійка литих колісних дисків.

В Китае представлен обновлённый седан Volvo S60 L

У салоні модернізованого седана можна виявити нові варіанти колірної палітри. Наприклад, дверні карти і крісла автомобіля можуть бути обшиті рудувато-коричневою шкірою. Крім усього іншого, для седана Volvo S60 L 2018 модельного року став доступний комплекс систем безпеки City Safety і система фільтрації повітря.

В Китае представлен обновлённый седан Volvo S60 L

Що стосується технічної «начинки». У Піднебесній оновлений седан Volvo S60 L можна придбати з 1,5-літровим бензиновим двигуном з наддувом (152 к. с.) і 2,0-літровим бензиновим турбодвигуном (190 л. с. або 245 л. с.). Крім цього, місцеві клієнти можуть придбати гібридну модифікацію моделі (306 л. с.).

В Китае представлен обновлённый седан Volvo S60 L

Додамо. Зараз так і неясно, чи планує шведська марка оновлювати звичайну версію седана Volvo S60. За неофіційними даними, вже в наступному році компанія може офіційно представити 4-дверну модель нового покоління, яка буде побудована на платформі SPA.