«Заряджений» Audi SQ5 отримав 425-сильний двигун

«Заряженный» Audi SQ5 получил 425-сильный двигатель

Всесвітньо відоме ательє ABT Sportsline офіційно анонсував програму модернізації для «зарядженого позашляховика Audi SQ5. Такий допрацьований автомобіль ідеально підійде для тих клієнтів, які не бажають чекати появи високопродуктивної модифікації Audi RS Q5 і його спортивного підрозділу Audi Sport.

Як розповіли представники німецької фірми, стоковий 3,0-літровий двигун V6 з наддувом, після всіх доробок, здатний генерувати 425 кінських сил і 550 Нм крутного моменту. Нагадаємо, в стандартному виконанні цей агрегат розвиває 354 кінських сили і 500 Нм крутного моменту.

«Заряженный» Audi SQ5 получил 425-сильный двигатель425-сильний кросовер Audi SQ5 by ABT Sportsline

Крім збільшення потужності, модернізований крос Audi SQ5 by ABT Sportsline також отримує переглянутий аеродинамічний обвіс, більш загрозливу решітку радіатора, набір унікальних 20-дюймових коліс і занижену підвіску. Природно, що всі нові елементи аеродинаміки виконані з карбону.

Крім цього, 425-сильний позашляховик Audi SQ5 by ABT Sportsline може «похвалитися» наявністю нової спортивної вихлопної системи, патрубки якої акуратно інтегрований в задній дифузор. Відзначимо, що «живих» фотографій модернізованого позашляховика німецька компанія поки не опублікувала. При цьому в компанії відзначили, що пакет оновлень вже доступний для замовлення.