Чорне дзеркало

У нас в розпорядженні зовсім небагато часу, звичайне французьке шосе і Renault Symbioz – машина майбутнього, без дзеркал заднього виду з автопілотом. Автопілотом не для руху в пробці, який вимагає тримати руки на кермі, а повністю автономна система – якщо хочете, штучний інтелект, який зараз дивиться на мене з іншого боку приладової панелі. Нарешті за кермом можна зайнятися чим завгодно?

Графік «Симбіозу» розписаний на весь день і мені випало сідати за кермо першим вже в 8 ранку – а кому-то можна поспати до десяти. Печаль? Так, якщо не маєш справу з прототипом, який гіпотетично може розвалитися прямо на очах.

Чотири роки тому я потрапив у сховище з концептами Opel і ручки від дверей залишалися буквально у нас в руках – настільки все кволе. Ось і сьогодні, кілька годин тому – коли Renault Symbioz водив мій колега – автопілот так і не захотів включатися. Вередує?

Черное зеркало

В один із днів інженерам потрібно було у справах зганяти в Париж і… вони просто використовували «Симбіоз». Здається, це самий надійний концепт-кар в історії.

Коли Symbioz наближається до нас з-за рогу, хочеться почути фоном композицію «Так говорив Заратустра» – таким значущим здається цей момент. Для моїх онуків автономне управління буде звичайною справою, але знайте – ваш дід спробував це одним з перших. І сьогодні я не буду вести машину, а вона мене.

На правому крилі електромобіля вже видно подряпини – прототип вже встигли ріхтануть. Один журналіст у перший же день тестів почав розповідати про свої враження на камеру і доклав машину про створ воріт (автопілот можна включити тільки на автостраді). У підсумку все скасували, а його з колегами відправили додому. C’est la vie!

Черное зеркало

Черное зеркало

Черное зеркало

Черное зеркало

Черное зеркало

Черное зеркало

Але не тільки це змушує інженерів Renault закуповуватися корвалолом. За добу до самого першого тесту «Симбіозу» для журналістів у ньому померла електроніка, а полагодили її тільки до трьох ранку. А де шукати запчастини, якщо у тебе машина з майбутнього? Це як мати «Теслу» в 1953 році.

Французи вчинили хитро – пригнали на захід всі тестові мули, на яких Renault відпрацьовує технології електромобілів і автопілота і тепер на підйомнику можуть зняти з них будь-яку потрібну деталь.

Черное зеркало

Висувається з прототипу ручка двері відкриває широкий дверний отвір. Тіло плюхається в крісло з сірим ворсом, таке затишне і широке, що нагадує домашню дизайнерську софу за 10 000 євро, а його підлокітник піднімається під правою рукою. Welcome home!

Черное зеркало

Праворуч сидить інструктор Себастьєн і тримає на колінах найкрутіший джойстик Atari, який вам тільки могли подарувати році так у 1985-му на день народження. Їзда на повному автопілоті досі заборонена законодавчо, а цією штукою він може постійно контролювати процес руху. Загалом, незалежно від настрою автопілота ми точно залишимося живі – і це вже добре.

Кермо квадратний, що зазвичай незручно, але ж в автомобілі майбутнього все має бути трохи дивним і незвичайним, і французи не хочуть нас розчарувати.

Складена з дисплеїв передня панель нагадує про сучасних «Мерседесах», але тут є і третій – загнутий вгору нижній екран. Щоб створити всю цю красу, хлопці з «Рено» звернулися до давнього постачальника LG і ті відправили їх до розробників мобільних пристроїв.

Черное зеркало

Вузький створ воріт на будь-якій машині я проїхав би не помітивши, але після всіх нещасть, що приключилися з прототипом, я приміряє до нього, як льотчик палубного винищувача перед посадкою. Об’єктивно оцінити вартість цього прототипу неможливо – по суті, це підсумок дворічних вкладень Renault в НДДКР.

Оглядовість у «Симбіозу» дуже непогана, так і до камер заднього виду замість дзеркал звикаєш миттєво – розташовані вони майже там же, де і звичайні скельця. Надворі ще тільки світає і видно, як на замінив салонне дзеркало екрані мерехтить цифровий шум від выкрученного до упору ISO. А як тільки ми виїжджаємо на вологу асфальтову дорогу фари інших машин розпливаються в ньому мерехтливими відблисками.

Може, зняти камеру з формульної машини «Рено», де прозорий елемент перед лінзою провертається навколо своєї осі і самоочищається? Нам так часто вішають локшину, що команди Формули-1 дозволяють удосконалювати цивільні машини, але чому ніхто не вдосконалить чортові загрязняющиеся камери?

Черное зеркало

Камера заднього виду, яка замінила салонне дзеркало, сховалася в центрі логотипу Renault, але швидко забруднюється. Зліва від керма – екран заднього виду, замінює бічне дзеркало.

Бічні очі, навпаки, розташовані дуже вдало і передають зображення чітко. Та й погляд на них переносити простіше, ніж на висунуті, як лопухи, дзеркала.

Підвіска «Симбіозу» жорсткувата, але проковтує купини, неначе це великий седан Renault Talisman, тому ви добре відчуваєте, що чимала маса тут сконцентрована саме внизу – в районі батарей. І так – це електромобіль!

Відчуття від керма дуже нагадує гру в симулятор з яким-небудь просунутим девайсом Logitech для PlayStation на простеньких налаштуваннях. Сире, механічне почуття від обертання валу всередині електромоторів і шестерень, а реакції не гострі, але чуйні. Задня вісь підрулювальна, від чого електромобіль довжиною майже п’ять метрів на ходу здається набагато коротше, ніж він є насправді.

Черное зеркало

За угодою з урядом Франції, несертифіковані прототипи мають спеціальні номери серії W.

Виїжджаємо на дорогу і в проїжджючої повз Renault Master малярів пасажир так згортає голову, що, здається, вона зараз повернеться навколо своєї осі. Symbioz тут виглядає, як «Лада Веста» в центрі Тольятті років 15 тому.

Черное зеркало

Зображення на двох правих дисплеях можна настроювати під себе

Черное зеркало

Наприклад, розширити карту навігації на всю ширину

Черное зеркало

У спортивному режимі на приладовій панелі назустріч летять зірки – це підсилює відчуття швидкості

А тут ще є і спортивний режим!

Натискаю на кнопку і далі слід щось на зразок гиперскачка через чорну діру у фільмі «Интерстеллар». Домашнє крісло, немов хижий квітка, півколом охоплює тіло, а електромотори під шалений свист поштовхом штовхають машину вперед.

Два електромотора з сумарною віддачею 680 к. с. тут такі великі, що довелося за ними звертатися в маленьку спеціалізовану компанію – для своїх серійних електромобілів «Рено» виробляє двигуни самостійно.

А на приладовій панелі на вас летять міріади зірок. Яке просте і класне графічне рішення, яке підсилює відчуття швидкості – глутамат натрію в світі автомобільних інтерфейсів.

Черное зеркало

Батареї ємністю 72 кВт∙год укладені під підлогою. Шасі «Симбіозу» – це начерки майбутньої платформи Renault для електромобілів.

Обидва електромотора крутять задні колеса. «Для забезпечення кращих динамічних характеристик і більшого задоволення від водіння», – пояснюють французи. Ось тільки асфальт з ранку занадто вологий: подскользнешься на розгоні і прототип можна буде виставляти в якості арт-об’єкту «Крах НЛО».

Так може пора перекласти відповідальність на кого-небудь ще?

Виїхавши на пряму, я відпускаю інші машини і синхронно натискаю дві кнопки включення автопілота на маточинах керма, немов підтверджуючи пуск ядерної ракети. Ти вибрав червону таблетку, Нео, і світ більше ніколи не буде іншим.

Черное зеркало

Нижня, темна частина фар не світить – там під лінзи замасковані лидары. Їх сигнал погано проходить через метал, а через скло – відмінно. Рішення, що межує з геніальністю.

Погодні умови для автопілота жахливі: фронтальна стереокамера поки бачить тільки водяні хмари від машин, але електронні мізки домальовують картинку з допомогою радарів, лидаров, ультразвукових датчиків і закладеної в пам’ять віртуальної 3D карти простору фірми TomTom. І якщо автопілот раптом зовсім осліпне – вона залишиться провідником. Симбіоз!

Головне для електроніки – правильно інтерпретувати дані від сенсорів і не наламати дров. Інженери в Гугломобиле, наприклад, одного разу зіткнулися з жінкою на інвалідному візку, яка ганялася по проїжджій частині за куркою. Для мозку людини зрозуміти, що насправді відбувається в цей момент, досить просто, а для автопілота це пекельна, хаотична танець невідомих і непередбачуваних об’єктів.

З колонок лунає попереджувальний сигнал і машина смикається, наче її хтось непомітно торкнув за плече в темряві. Я ще тримаю руки на кермі, але Себастьян вимагає, щоб я нічого не чіпав – докладеш зусилля і автопілот відключиться.

Черное зеркало

Тепер ми не їдемо – пливемо, розсікаючи сірий ранок. Себастьян піднімає долоні, показуючи, що він не має до цього ніякого відношення. Вибух мозку. Тиша і чарівництво!

Французи показують журналістам Renault Symbioz вже не перший день, але це не стає для них рутиною. Відкрити перед кимось зовсім новий світ і побачити його реакцію – хіба від цього можна втомитися? Це як бути Томасом Едісоном або тим бородатим дідом з Парку юрського періоду.

Проекційний дисплей перед моїми очима повинен показувати стрілку навігації, але замість цього я бачу йде вперед смужку, яка викривляється вліво.

Черное зеркало

Перший Renault Symbioz був звичайним концепт-каром, але мав більш просунуту систему трансформації салону для режиму автопілота. Щось подібне нас і чекає в майбутньому.

Так електроніка дає зрозуміти, якою траєкторією вона планує дотримуватися найближчим часом, обганяючи вантажівку. І дійсно через декілька секунд Symbioz включає лівий поворотник, вважає, як в анекдоті, до трьох і дуже плавно зміщуватися вліво, займаючи до міліметра рівне положення посередині смуги. Деякі речі ця штука вже робить краще за нас.

А що будуть робити люди майбутнього, коли відпаде необхідність рулити? По-перше, управління базовими функціями електромобіля в цей момент буде перемикатися на смартфон – це зручніше, ніж тягтися до передньої панелі.

Черное зеркало

Черное зеркало

Черное зеркало

Черное зеркало

Можна, лежачи на кріслі, змінювати температуру, музику, дивитися кіно, Instagram, спати… І не тільки! «Рено» звернулася до своїх співвітчизників з Ubisoft, розробникам ігор Assassins Creed і Far Cry, і ті придумали перше в історії доцільне застосування VR-очками. Адже зазвичай ти розважаєшся з ними хвилин десять і закидаєш на шафу.

Одягаючи окуляри, ви переноситесь у віртуальний Renault Symbioz, який їде по місту з якоїсь японської манги про майбутнє. Салон машини порожній, але ви чуєте голоси реальних пасажирів, немов примари. Чуєте, проїжджаючі мимо машини, які з’являються і у віртуальному світі. Серіал «Чорне дзеркало».

А найголовніше – все це підкріплено справжнім відчуттям руху, що надає безневинному розваги зовсім інший рівень інтерактивності.

Особливо коли ваша віртуальна машина раптом починає підніматися в повітря і тепер летить між висять у повітрі островів, потрапляє в зграю ластівок, яких, здається, можна доторкнутися рукою. Фантастичне поєднання неіснуючого світу і реальних вражень.

Знімаю окуляри, оглядаюсь і тільки тепер помічаю, що з-під сидіння неохайно стирчать якісь дроти, оббивка дверей десь зморщилась… Але все одно це найякісніший прототип, який я тільки бачив.

Зазвичай ходової концепт нагадує в русі скрипучий саркофаг для мумії, але тут навіть не чути особливих вібрацій, лише шурхіт камінців у арках. Майже повноцінний автомобіль на кожен день.

Черное зеркало

За час нашої півгодинної поїздки випарувалося практично 20 відсотків заряду батарей, але якщо зараз малолітражка може поїхати набагато далі лімузина з V12, то в майбутньому все буде навпаки. Більше машини будуть мати більш ємкі і дорогі акумулятори.

Запусти його «Рено» в дрібну серію, то він викликав би більше хайпи, ніж Bugatti Chiron. Чого стоїть велика потужність проти відчуття, що ти всередині кіно про майбутнє? А тут ще ці камери, сенсори, радари…

Але тут, зміщуючись у бік з’їзду з траси, автопілот нервово сіпається, прийнявши звичайний відбійник за вантажівка. Поки у нього в мізках багато теорії, але мало практики.

І все ж. Найголовніше відкриття – автономне водіння не вимагає від нас того болісного переходу, коли ти навчаєшся речам, які все життя робив зовсім по-іншому. Руки не пітніють і не хапаються рефлекторно за обід, розум не сходить з розуму. Пам’ятаєте, як в дитинстві відпускали кермо велосипеда?

Черное зеркало

І не слухайте жменьку зануд, які будуть називати це маячнею, єрессю і образою почуттів віруючих в ідеї Карла Бенца. Наш мозок не бачить в тому, що відбувається нічого протиприродного і ментально ми вже готові віддати кермо роботу. У будь-який момент.

Віддати, щоб одного разу у майбутньому сісти в стару машину з звичайним кермом і знову випробувати ні з чим незрівняне відчуття ейфорії від управління. Симбіоз відчуттів. m

Renault SymbiozНравитсяНа ходу майже серійний автомобильНе нравитсяКаждую дріб’язок з «Симбіозу» доведеться чекати на конвеєрі годамиВердиктБудущее, яке вже можна потрогать490-680 к. с., 550-660 Нм (в залежності від режиму) –Запас ходу: 500 км, 0-100 6,2 с2 200 кг