«Заряджений» BMW X3 M отримає 475-сильний двигун

«Заряженный» BMW X3 M получит 475-сильный двигатель

В інтернеті з’явилася інформація, що стосується «заряджених» моделей BMW 3-Series і BMW 4-Series нового покоління, а також «гарячих» позашляховиків BMW X3 M і BMW X4 M.

Зокрема, як повідомляє видання BMW Blog, перераховані високопродуктивні автомобілі баварського бренду отримають 3,0-літровий 6-циліндровий бензиновий двигун S58, який здатний генерувати 470-475 кінських сил.

За даними ресурсу, «шістка» дебютує на «заряджених» кросоверах BMW X3 M і BMW X4 M, а через кілька років буде використовуватися на моделях M3 і M4 нової генерації. Нагадаємо, що на ринку ці машини німецької марки конкурують з такими машинами, як Mercedes-C63 AMG S і Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, Audi SQ5 і Mercedes-AMG GLC 63.

До речі, найближчої «гарячої» новинкою баварського бренду повинен стати саме позашляховик BMW X3 M. Як зазначалося раніше, «заряджена» M-версія в сімействі BMW X3 з’явиться вперше в історії.

«Заряженный» BMW X3 M получит 475-сильный двигатель

Що стосується моделей BMW 3-Series і BMW 4-Series нового покоління. Швидше за все, в основі автомобілів буде лежати платформа CLAR. Очікується, що «заряджені» M3 і M4 стануть легше попередників приблизно на 40 кг.

Також ходять чутки, що нова BMW M3 G80 стане першою гібридною моделлю в сімействі BMW M, отримавши 48-вольтну електричну систему з допоміжним електромотором-генератором.