Двигун за ціною суперкара

Двигатель по цене суперкара

Продавець з Флориди виявився небагатослівним і лише вказав, що пробіг «Феррарі» 2017 року випуску, на якому стояв цей високотехнологічний 6,3-літровий V12, становив лише 200 миль. Що стало з самою машиною-носієм після того, як вона проїхала зазначені 322 км, залишилося загадкою. Але мотор, схоже, целехонек і тепер стоїть як кілька бюджетних суперкарів, не кажучи вже про тачках ціною порідко.

Ferrari виробила в цілому 710 двигунів для LaFerrari – 500 для купе і 210 для родстера Aperta на його базі. Виробництво закритих версій закінчилося ще два роки тому, а в минулому році в Маранелло робили лише залишки тиражу «Аперты» — так що, ймовірно, це движок з однією з них. Правда, в 2017-м був ще один LaFerrari від виробника, побудований заради благодійного аукціону на допомогу постраждалим від землетрусу в Італії – але цей екземпляр V12 явно не його.

Двигатель по цене суперкара

Крім того, слід зауважити, що майбутній клієнт отримає лише 800-сильний бензиновий двигун, тоді як в гібридну силову установку «ЛаФеррари» ще входив і 163-сильний електромотор. Тому куди можна прилаштувати безхазяйне «серце» породистого скакуна з Апенін – залишається під питанням.

Для тих, кому 385 тис. вічнозелених виявляться занадто великою сумою, у цього ж торговця є мотори та інші агрегати ціною подешевше: наприклад, двигун від Ferrari 488 за $69 тис. або ж трансмісія від McLaren 650S за $15 тис. – сущі дрібниці.