Jaguar Land Rover скорочує випуск автомобілів

Jaguar Land Rover сокращает выпуск автомобилей

Англійська компанія Jaguar Land Rover планує в 2018 році тимчасово скоротити виробництво автомобілів на своєму заводі в Халевуде. Причини дві – зниження попиту з-за Brexit і підвищення податків на автомобілі з дизельними двигунами.

У 2019 році Великобританія повинна вийти з Європейського Союзу, згідно з проведеним голосування серед британців (Brexit). Існує побоювання, що це негативним чином позначиться на англійській економіці. Здається, воно вже почало збуватися. З-за Brexit знизився попит на автомобілі Jaguar Land Rover. У 2018 році ситуація навряд чи зміниться, і тому в Халевуде зменшать випуск позашляховиків і кросоверів Range Rover.

Не виключено, що після виходу з ЄС попит на англійські автомобілі на материковій Європі ще більше скоротиться. Правда, тут багато що буде залежати від маркетингової політики JLR. Швидше за все, англійці просто виділять більше грошей на рекламу своїх машин в європейських країнах.

Але Brexit – це ще не всі проблеми Jaguar Land Rover. Слід згадати, що в Європі посилюються вимоги до автомобілів з дизельними двигунами. Європейці борються за чисте повітря, а JLR, у якій дизеля не дуже економічні і екологічні, до цього поки не готова.

Раніше повідомлялося, що компанія Jaguar Land Rover планує до 2025 року зробити у всіх своїх моделей електричні версії. Деякі моделі цього бренду стануть «чистими» електромобілями.