Nissan Leaf — «Кращий електромобіль» 2018 року

Nissan Leaf - «Лучший электромобиль» 2018 года

Новий Nissan Leaf став «Кращим електромобілем» в результаті присудження премії журналу «What Car?» відразу після того, як самий продаваний у світі автомобіль з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин був представлений в Європі на заході Nissan Electric Ecosystem Experience на іспанському острові Тенеріфе.

Премія журналу «What Car?» – одна з найпопулярніших і престижних на думку європейських автолюбителів. Крім того, «What Car?» – вважається одним з найбільших у Великобританії ЗМІ, що висвітлюють продажу автомобілів, і має високий рівень довіри в аудиторії.

Стів Хантингфорд (Steve Huntingford), шеф-редактор журналу «What Car?» окремо похвалив Nissan Leaf:

«Конкуренція на ринку електромобілів ще ніколи не була такою гострою, однак LEAF перевершив усіх конкурентів — він ідеально підходить для більшості покупців, поєднуючи чудові робочі характеристики, щедрий перелік базового устаткування і низькі експлуатаційні витрати. Крім цього у нього хороший запас ходу без підзарядки навіть у зимову погоду».

Ринок електромобілів у Великобританії зростає, і зараз на його частку доводиться близько 20% від сумарного обсягу продажів Nissan Leaf в Європі. На нещодавньому заході Nissan Electric Ecosystem Experience компанія Nissan також повідомила, що всього за три місяці з дня оголошення про старт продажів нового Nissan Leaf, було отримано більше 12 000. Кожні 12 хвилин в Європі продавався один такий електромобіль.

Домашня система зберігання енергії Nissan xStorage також була оцінена в категорії «Технології», присвяченої інноваційним розробкам. При з’єднанні Nissan Leaf з xStorage до джерела електроенергії в житловому будинку або до джерела відновлюваної енергії, як сонячна панель, модуль може скорочувати витрати на електроенергію, запасаючи її у ті періоди, коли вона доступна з поновлюваного джерела або коли мережева енергія дешевше (наприклад, вночі), і віддаючи накопичену енергію, коли потреба в ній або її вартість високі.

Філіп Сайяр (Philippe Saillard), старший віце-президент з маркетингу та продажу Nissan в Європі, заявив:

«Новий Nissan Leaf – самий передовий і доступний електромобіль на планеті. Ми раді отримати нагороду від шанованого в автомобільній індустрії журналу «What Car?». Сьогодні Leaf є більш комфортабельним, підключеним» і захоплюючим при водінні, ніж яка-небудь інша масова модель за всю історію електромобілів. Новий Nissan Leaf просто чудовий!».

Порівняно з попередньою моделлю, новий Leaf був істотно модернізований: він відрізняється свіжим динамічним дизайном, передовими технологіями і силовою установкою з поліпшеними характеристиками, яка забезпечує як значне збільшення запасу ходу без підзарядки, так і потужності.

Новий Nissan Leaf – перша з моделей Nissan в Європі, оснащена системою автономного водіння Nissan ProPILOT, а також електронною педаллю e-Pedal, що дозволяє водієві починати, прискорювати, уповільнювати і зупиняти рух автомобіля, збільшуючи або зменшуючи силу натискання тільки на педаль акселератора.