Оновлений фургон Nissan e-NV200 з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин тепер проїжджає на 60% більше

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

Nissan змінює правила гри на ринку легких комерційних автомобілів – оновлений фургон Nissan e-NV200 з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин тепер проїжджає на 60% більше.

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

  • Нова сучасна батарея збільшує запас ходу без підзарядки більше ніж на 60% без зменшення обсягу багажного відділення і вантажопідйомності
  • Nissan e-NV200 покликаний сприяти поліпшенню якості повітря в центрах великих міст і допомогти європейським бізнесменам здійснювати доставку товарів виключно з допомогою електроенергії
  • Автомобілі будуть доступні у європейських дилерів вже навесні 2018 року

Революційний електромобіль Nissan e-NV200 поєднує в собі риси відзначеного нагородами фургона Nissan NV200 і самого популярного пасажирського електромобіля Nissan Leaf, пропонуючи бізнесменам электрофургон з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин, оснащеним інноваційними системами і функціями.

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

Навесні 2018 року Nissan представить в Європі комерційний електромобіль зі збільшеним на 60% (що відповідає 280 км пробігу по NEDC*) запас ходу без підзарядки, яка стала можлива завдяки акумуляторної батареї ємністю 40 квтг. При цьому його вантажопідйомність і місткість багажного відділення, не зменшені, а трансмісія з одноступеневим редуктором робить водіння легше і безпечніше.

З дня появи e-NV200 в Європі в 2014 році, на дороги вийшло понад 15 000 таких автомобілів. Нове покоління e-NV200, що втілює концепцію Nissan Intelligent Mobility, робить ще один крок вперед. Збільшений запас ходу без підзарядки (завдяки батареї з більшою ємністю) і повний набір нових пристроїв комунікації дозволять електромобілю e-NV200 поміняти правила гри на ринку легких комерційних автомобілів.

Новий комерційний автомобіль допоможе корпоративним клієнтам продемонструвати своє відповідальне ставлення до проблеми забруднення навколишнього середовища. Крім того, він служить основою для більш широких зобов’язань Nissan, що стосуються зниження в центрах міст рівня виділяється развозными автомобілями CO2 і шуму. Таким чином, e-NV200 допоможе бізнесменам і професійним водіям здійснювати всі доставки тільки з використанням електроенергії. Покупці нового e-NV200 тепер зможуть проїхати без підзарядки на 100 км більше – в порівнянні з власниками e-NV200 попереднього покоління, оснащеного акумулятором ємністю 24 квтг.

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

Гарет Дансмор (Gareth Dunsmore), директор відділення електромобілів Nissan в Європі, прокоментував:

«Комерційні автомобілі впливають на якість повітря і затори, особливо в міських центрах, а Nissan e-NV200 допоможе знизити рівень викидів CO?. Як світовий лідер у виробництві електромобілів Nissan прагне допомагати корпоративним і приватним покупцям у створенні екологічно чистого та сталого майбутнього, а e-NV200 відіграє ключову роль».

Поставки нового e-NV200 на європейський ринок, оснащеного модернізованої батареєю 40 квтг, почнуться навесні 2018 року. В Європі вже приймають перші замовлення на моделі обмеженої серії 2.ZERO, який пропонується в двох варіантах: п’ятидверний фургон або семимісний пасажирський мінівен Evalia.

Nissan e-NV200 оснащений інноваційними технологіями

Нова акумуляторна батарея ємністю 40 квтг збільшує запас ходу e-NV200 без підзарядки до 280 км (по стандарту NEDC*). Порівняно з e-NV200 попереднього покоління, пробіг зріс більш ніж на 60%, дозволяючи власникам насолоджуватися далекими поїздками. Цьому сприяє і розширена європейська мережа станцій швидкої зарядки – CHAdeMO. На e-NV200 встановлюється батарея такої ж конструкції, що й на новий Nissan Leaf. Оскільки розміри батареї не збільшилися, покупцям нового e-NV200 не доведеться вибирати: збільшення пробігу не тягне за собою зменшення обсягу багажного відділення.

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

Nissan e-NV200 оснащений практично безшумним електромотором. Це означає відсутність механічних вібрацій і шумів, а також необхідності вручну перемикати передачі. Силова установка забезпечує практично миттєве досягнення необхідного крутного моменту і плавне прискорення. В результаті водії насолоджуються поїздками без стресів, а жителі міст – тихим і чистим процесом доставки товарів і пошти. Трансмісія з одноступеневим редуктором і система допомоги при початку руху на підйомі (HSA) роблять водіння легше і безпечніше.

Крім того, Nissan e-NV200 – набагато більше, ніж просто електромобіль. Це мобільний енергетичний модуль з унікальною системою двосторонньої зарядки. Його можна підключати до будинках і офісах, щоб він постачав електроенергію для живлення інших пристроїв. Завдяки розробленій Nissan інноваційної технології Vehicle-to-grid (V2G) він може підвищувати стабільність роботи місцевої енергомережі, повертаючи до неї надлишок енергії.

Просторий і багатофункціональний электрофургон з поліпшеними можливостями транспортування.

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

Покупці можуть вибирати один з двох варіантів: фургон e-NV200 і мінівен e-NV200 Evalia. Обидва автомобілі мають багатофункціональний інтер’єр, конфігурацію якого власники з допомогою стелажів, кошиків і сидінь можуть змінювати у відповідності зі своїми потребами. Для полегшення навантаження-вивантаження, підлогу багажного відділення фургона e-NV200 знаходиться всього в 52 см від рівня землі.

Площа багажного відділення фургона Nissan e-NV200 дорівнює 4,2 м3 – цього достатньо, щоб вмістити два європіддона або вантаж масою до 701 кг.

Завдяки широко распахивающимся заднім дверям і двом зсувним бічних дверей, навантаження-вивантаження відбувається легко і швидко. Крім того, при необхідності переднє пасажирське сидіння складається, утворюючи стіл. В межах легкої досяжності водія розташовано безліч зручних відділень для особистих речей.

Якщо власники хочуть перевозити більшу кількість людей (наприклад, робочу бригаду), то ідеальним варіантом стане e-NV200 Evalia. Завдяки оригінальній модульною системою сидінь, мінівені вистачить місця не лише для пасажирів, але і для багажу чи інструментів. В даний час Nissan e-NV200 Evalia – єдиний семимісний електромобіль-мінівен в Європі. Цей електромобіль – прекрасне рішення для бізнесу, наприклад, для таксопарків або компаній, що надають оренду автомобілів з водієм.

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

Широкий спектр високотехнологічних пристроїв та систем зв’язку для створення справжнього «офісу на колесах»

Залежно від комплектації Nissan e-NV200 оснащується численними корисними і високотехнологічними пристроями. Це, зокрема, кольорова камера заднього виду, полегшує маневрування на низькій швидкості, можливість підключення через Bluetooth, система безключового доступу Intelligent Key і повністю інтегрована, вдосконалена система навігації.

Додаток NissanConnect EV допомагає водіям оптимально використовувати потенціал Nissan e-NV200, щоб краще організувати свій день і поїздки. Цим додатком можна користуватися за допомогою смартфона, планшета або комп’ютера. Воно працює на інтуїтивно зрозумілому рівні і дозволяє власникам відстежувати відомості про автомобілі і записувати звіти водіїв у цифровому вигляді. Власники можуть перевіряти інформацію про рівень зарядки батареї, запускати процес зарядки і дистанційно задавати параметри роботи системи клімат-контролю (за допомогою програми або веб-порталу You+Nissan). Вся необхідна інформація, в тому числі статус батареї і витрата енергії, також наочно відображається на приладовій панелі фургона.

Обновленный фургон Nissan e-NV200 с нулевым уровнем выбросов вредных веществ теперь проезжает на 60% больше

* Новий європейський цикл руху (NEDC). Дані підлягають остаточній омологації.