Паркувальник в США віддав Ferrari 73-річного адвоката 28-річному чоловікові

Парковщик в США отдал Ferrari 73-летнего адвоката 28-летнему мужчине

Паркувальник одного з готелів в американському Сент-Питерсберге віддав ключі від жовтої Ferrari 458 Spider вартістю 300 000 доларів 28-річному чоловікові, хоча власником машини є 73-річний адвокат, який приїхав в готель на захід. Інцидент стався влітку 2017 року, але відомо про нього стало зараз. Про це повідомляє Tampa Bay Times.

У поліцейському звіті говориться, що молодий чоловік на ім’я Леві Майлс у супроводі 24-річної Хлої Ріммер підійшов до співробітника паркувальної служби комплексу і зажадав видати йому ключі від Ferrari. На прохання пред’явити талон, який видається, коли автомобіль забирають працівники служби, він заявив, що документ знаходиться в машині.

Незважаючи на це, Майлс отримав ключі від автомобіля та поїхав на ньому, не пред’явивши співробітникам паркувальний талон.

Поліція затримала Майлса і Ріммер приблизно через годину. 28-річний чоловік заявив, що не викрав автомобіль, а отримав ключі від нього від співробітника паркувальної служби. Леві також зазначив, що збирався повернути автомобіль до готелю після поїздки.

Після затримання на центральній консолі суперкара знайшли два грами кокаїну, а у Хлої Ріммер – марихуану.

Тепер Майлса звинувачують у викраденні автомобіля, зберіганні наркотиків і водінні з анульованим водійським посвідченням. Ріммер звинувачують тільки в зберіганні наркотиків.

У свою чергу, власник автомобіля, Джеймс Фаулер, подав в суд як на готель, де проходив захід, так і на оператора паркування готельного комплексу.