На кордоні у водіїв перевіряють кількість ввезеного в баках палива

На границе у водителей проверяют количество ввозимого в баках топлива

За інформацією розміщеною на інтернет-ресурсі Асоціації «БАМАП», на підставі інформації, що надходить від транспортних організацій, які виконують міжнародні автомобільні перевезення вантажів по території Франції, повідомляється про факти контролю на кордоні Франції за ввезенням палива в паливних баках автотранспортних засобів, що прибувають з країн-не членів Євросоюзу, та накладення штрафів за перевищення встановлених норм воза палива.

Так само в повідомленні нагадують, про те, що на територію Франції дозволено безмитне ввезення автомобільного палива, у кількості 200 літрів в паливних баках автотранспортних засобів, технологічно пов’язаних з двигуном для транспортних засобів, що прибувають з країн-не членів Євросоюзу.

Ці положення встановлені Регламентом ЄС 1186/2009. Відповідно до статті 107 Регламенту ЄС 1186/2009 автотранспортні засоби, що прибувають з держав-членів Євросоюзу, можуть безмитно ввозити паливо в стандартному баці. Відповідно до статті 108 Регламенту ЄС 1186/2009 держави-члени Євросоюзу можуть національним законодавством вводити обмеження на ввезення палива. Франція, національної нормою ARRETE від 16.07.2009 р. ст. 5, ввела обмеження на безмитне ввезення автомобільного палива в кількості 200 літрів в паливних баках автотранспортних засобів, що прибувають з країн-не членів Євросоюзу.