«Сеати» навчаться розпізнавати музику

«Сеаты» научатся распознавать музыку

Компанія Seat стала першими виробником, интегрировавшим в свої автомобілі популярний додаток для пошуку музики Shazam. Сервіс почне працювати з квітня поточного року і буде доступний через спеціальні програми для платформи Android Auto.

Одночасно з наданням спеціальних послуг, марка має намір розвивати проекти в області мобільності майбутнього». Для цього всередині холдингу, поряд з Cupra, з’явиться нова компанія — XMOBA. Вона буде займатися вивченням перспективних трендів і бізнес-моделей, а також інвестиціями в проекти, пов’язані з рішеннями в області мобільності. Першими проектами XMOBA стане платформа justmoove, що дозволяє платити за паркування, проїзд по платних дорогах і заправки, і каршеринговый сервіс Respiro.

«Сеаты» научатся распознавать музыкуСпівпраця з Shazam було анонсовано в рамках крупнейше виставки мобільної індустрії Mobile World Congress.

Також Seat має намір стати учасником ініціативи уряду Каталонії по перетворенню Барселони в «столицю мереж п’ятого покоління». В рамках проекту, починаючи з наступного року, технології 5G буде використовуватися на підключених до Мережі прототипах Seat.

«Сеаты» научатся распознавать музыку

Навесні 2017 року компанія Blippar, що спеціалізується на розробці мобільних додатків, випустила «Шазам» для автомобілів. Це додаток дозволяє розпізнавати різні моделі і дізнаватися їх характеристики. Наприклад, воно може показати технічну специфікацію машини, рік її випуску та відгуки власників, а також приблизну ціну.