Volvo анонсувала прем’єру нового покоління універсала V60

Volvo анонсировала премьеру универсала V60 нового поколения

Компанія Volvo опублікувала перший тизерний відеоролик універсала V60 нового покоління. Також шведський бренду назвав дату офіційної прем’єра автомобіля — 21 лютого 2018 року. Продажі новинки в Європі очікується ближче до кінця року. Основними конкурентами машини називаються BMW 3-Series і Mercedes-Benz C-Class.

Сам ролик являє собою історію моделі, яка починається з легендарного P1800 ES. Саме відео носить носить назву Designed for Generations («Розроблений для поколінь»). В кінці ролика можна побачити і елементи нового V60. Судячи з усього, машина отримає нову решітку радіатора і абсолютно інший салон.

Новинку побудують на платформі SPA. За неофіційними даними, універсал отримає гібридну силову установку. До її складу увійде 2,0-бензиновий двигун і електромотор. Потужність автомобіля складе 400 кінських сил. Також клієнтам запропонують більш дешевий варіант гібридного універсалу. Така модифікація отримає 1,5-літровий агрегат разом 2,0-літрового двигуна. Крім цього, клієнтам запропонують бензинові і дизельні мотори.

Агрегати на важкому паливі D4 і D5 розвивають 190 і 235 л. с. відповідно. В бензинову лінійку увійде двигун T5 потужністю 254 кінських сил. Трансмісія — восьмиступінчастий «автомат».

Новинка отримає передові системи безпеки шведського бренду. Більшість з них будуть запозичені у великого кросовера Volvo XC60. Швидше за все V60 стане самої безпечної машиною в своєму класі. За прогнозами, початкова ціна універсалу перевищить 32 000 євро.