Audi розробить чотирьохдверне електричне грантурізмо

Audi разработает четырехдверное электрическое грантуризмо

Компанія Audi до 2020 року випустить четырехдверную електричну модель, яка буде називатися e-tron Gran Turismo. Про це було офіційно оголошено на щорічній конференції мраки, присвяченій її фінансовими результатами за минулий рік.

Новинка стане першим електрокаром, розробленим спортивним підрозділом Audi Sport. Як заявили у Audi, автомобіль буде «дуже динамічним» і отримає высокомощную силову установку. Подробиць про технічну начинку машини поки немає. На даний момент опубліковано лише один тизер майбутнього «гранд-турера».

Складання Audi e-tron Gran Turismo налагодять на підприємстві марки, розташованому в 240 кілометра на захід від Інгольштадта. Про пріоритетні ринки для моделі теж нічого не відомо, однак передбачається, що першим країнами, де з’явиться електричний «гранд-турер», стане Китай і США.

Новинка стане частиною великої эколинейки бренду, яка до 2025 року розшириться до 20 моделей. У компанії розраховують, що в найближчому майбутньому на електричні та гібридні машини доведеться третину від всіх світових продажів Audi.