Audi в Женеві проказала прототип повністю електричного кросовера e-tron

Женевський автомобільний салон – це не тільки скупчення автомобілів на стендах у величезних критих павільйонах, але також і місто навколо ролі їздовий майданчики. Принаймні саме так подумали представники компанії Audi і випустили на вулиці Женеви 250 електричних кросоверів Audi e-tron в спеціальному оформленні під назвою «спотворені електронні листи».

Audi в Женеве проказала прототип полностью электрического кроссовера e-tron

Навіть незважаючи на те, що купа таких автомобілів-мулів (адже всі вони є доводочными – у сумі їм належить проїхати 5 млн кілометрів по всьому світу) роз’їжджає по вулицях міста, ми все ще майже нічого не знаємо про кросовері. Він є одним з трьох електрокарів від Audi, які повинні вийти на ринок до 2020 року, а саме e-tron повинен піти в серію в кінці цього року.

Частина технічних характеристик доступна вже зараз. Так, автомобіль оснащений трьома електромоторами сумарною потужністю 430 к. с. А в режимі Power Boost потужність може досягати 500 л. с. Обіцяний запас ходу – не менше 500 км – це якраз стільки, щоб «випередити» найближчих конкурентів у класі електричних преміум-кросоверів (так, наприклад, заявлений пробіг Jaguar i-Pace складає 480 км). А ось подробиці про ємності батареї і швидкості зарядки виробник все ще тримає в секреті.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/