Діти придумали інноваційний омивач лобового скла

Дети придумали инновационный омыватель лобового стекла

Два звичайних дитини з Німеччини запропонували спосіб економити воду і завжди мати під рукою омивач для очищення вітрового скла, а їх ідею втілила компанія Ford.

Витрата води на омивання лобового скла досягає 20 літрів води кожен рік. Це не дуже велика цифра, якщо не примножувати її на кількість водіїв у світі. А ось діти подумали: якщо дощова вода може справлятися з миттям скла, то чому не використати її?

Дети придумали инновационный омыватель лобового стекла

Уявіть собі систему, яка збирає дощову воду, а потім використовує її для миття. І два розумний дитини з Німеччини Лара і Деніел Крон розібрали іграшковий пожежний двигун і встановили насос на модельний автомобіль, який знаходився всередині акваріума. Потім додали фільтруючу систему, щоб забезпечити чистоту води і переконалися, що система працює.

Ця розробка так злагоджено і просто працювала, що діти навіть виграли премію в місцевому науковому конкурсі та привернули увагу інженерів компанії Ford. Виробник розробив тестовий прототип конструкції і встановив в сімейний мінівен S-Max. У конструкції гумові трубки з’єднують основу лобового скла з резервуаром для збору дощових крапель.

Ford прогнозує, що обсяги використання води на транспортних засобах буде продовжувати рости, оскільки в даний час все більше і більше камер і датчиків, які необхідно підтримувати в чистоті. Надалі варто працювати над новими пристроями для збору води, включаючи конденсацію.