Jeep показав нові концепти до Великоднього Сафарі

Наближається Великдень, а це значить, що Jeep активізувався перед своїм щорічним, вже 52-м за рахунком великодніх сафарі. З 24 березня по 1 квітня тисячі позашляховиків будуть боротися з ландшафтом Моаба (штат Юта). Ну а ми повинні будемо оцінити чергову колекцію святкових концептів, яку Jeep дуже ретельно готував. В цьому році машин, як і раніше, 7. Причому один з них називається Wagoneer, а інший – Jeepster. Всі автомобілі рясніють запчастинами від Mopar.

№1. Першим за списком йде легкий Wrangler по імені 4SPEED.
Він має углеволоконним капотом, углеволоконними крилами і углеволоконной кормою з перфорованими алюмінієвими панелями. У моделі сильно нахилене лобове скло, подовжені дверні отвори і каркас безпеки.

Загальна довжина Wrangler скоротилася на 560 мм, що допомогло поліпшити кут наїзду і кут з’їзду. У моделі також нові передні сидіння і 18-дюймові диски, взуті в 35-дюймові шини BF Goodrich Mud Terrain. Мотивацію машина витягує з 2-літрового 4-циліндрового мотора, пов’язаного з 8-ступінчастим автоматом.

№2. Наступний кандидат – концепт Sandstorm, що черпає натхнення від ралі-рейдів «баха».
Він має унікальний екстер’єр з углеволоконним капотом, особливими крилами і трубчастими бамперами. Концепт також оснащений додатковою світлотехнікою, бічним захистом порогів і каркасом безпеки з тримачем для запасного колеса.

Щоб максимізувати позашляховий потенціал, інженери встановили чотирьохважіль підвіску і особливі байпасні амортизатори. Модель також виділяється надійними осями Dynatrac 60 і 17-дюймовими дисками з бедлоками, взутими в 39,5-дюймові шини bfgoodrich Krawler. Енергія забезпечується 6,4-літровим V8, зв’язаних з 6-ступінчастою механікою.

№3. Далі переходимо до Nacho Jeep, який описується як «мобільний каталог запчастин Jeep Performance Parts від Mopar.
У Wrangler Rubicon жовтий екстер’єр, напівматова чорна решітка радіатора, лебідки Warn, допоміжні світлодіодні ліхтарі і трубчасті двері.

Також варто звернути увагу на 5-сантиметровий ліфт-комплект, алюмінієві амортизатори, 17-дюймові диски з бедлоками на 37-дюймових шинах і шкіряні сидіння Katzkin.

№4. Культова модель Jeepster знову ожила в концепті, побудованому навколо Jeep Wrangler Rubicon.
Візуально прекрасний Jeepster з відповідним трибарвним логотипом пофарбовано у червоний Firecracker Red, а дах і колісні арки – контрастний білий Bright White. Дах зрізана на 5 см, а лобове скло завалено на 6,5 див.

Позашляховий рецепт схожий на попередні: 17-дюймові диски, взуті в 27-дюймові BF Goodrich KO2, 5-сантиметровий ліфт-кит, каркас безпеки, тримач запасного колеса, а також безліч відсіків для інструментів в задній частині.

№5. Заключний концепт Wrangler, схоже, віддає данину поваги Mercedes G-Class і називається J-Wagon.
Він базується на Wrangler Sahara і оформлений в стильному сірому кольорі Warm Neutral Grey. Автомобіль виділяється особливим капотом, шноркелем, додатковими світлодіодними ліхтарями, чорної гратами радіатора і 17-дюймовими дисками, взутими у позашляхові шини.

Водії оцінять висококласний інтер’єр з сидіннями верблюжого кольору і бронзовими акцентами на кермі, повітроводах і дверних ручках.

№6. Від «Ранглеров» переходимо до концепту B-Ute, який базується на Renegade і має унікальний анфас, модифіковану решітку радіатора і новий капот.
Модель також оснащена роздутими колісними арками, 3-сантиметровим ліфт-китом і 17-дюймовими дисками, взутими в шини BF Goodrich T/A Baja Champion.

Особливий стиль продовжується і в салоні, де дизайнери задумали двоколірну оббивку, карбонитові акценти і чорні вставки.

№7. Ну і нарешті концепт Wagoneer Roadtrip.
Він заснований на моделі 1965 року і має розтягнуту на 12 см колісну базу. Команда Jeep хотіла зберегти відносно стоковий зовнішність, тому вони зважилися лише на дрібні зміни і встановили 17-дюймові сталеві диски на 33 –дюймових шинах BF Goodrich Mud-Terrain.

Класичні стилістичні риси тривають і в салоні, де збережено оригінальний передній диван і дверні панелі. Незважаючи на олдскульну зовнішність, Wagoneer Roadtrip оснащений посиленою рамою, осями Dana 44 і 4-важільної підвіскою. Рядний 6-циліндровий двигун Tornado поступився місцем сучасній 5,7-літрового V8, состикованному з 4-ступінчастим автоматом.До речі, гряде новий Wagoneer, який обіцяє зберегти спадщину старої моделі. Відродження шильдика починається вже зараз – з підготовки до «великоднього сафарі».