Китайському аналогу Google дозволили тестувати безпілотники в Пекіні

Китайскому аналогу Google разрешили тестировать беспилотники в Пекине

Технологічна компанія Baidu, яку часто називають «китайським аналогом Google», отримала дозвіл влади Пекіна на тестування безпілотників в межах міста. Виїзд машин дозволений на 33 дороги, загальна протяжність яких становить 105 кілометрів. Про це повідомляє видання Business Insider.

«Ми вважаємо, що за підтримки міської влади Пекін стане центром індустрії автономних транспортних засобів», — прокоментував подію віце-президент Baidu Чжао Чен.

При цьому компанія стала першою, хто отримав такий дозвіл, і вже встигла провести демонстраційні заїзди безпілотників в районі Дасин.

У вересні минулого року Baidu анонсувала створення фонду розвитку автономних транспортних засобів. Його обсяг становитиме 1,5 мільярда доларів. Крім цього, протягом найближчих трьох років компанія має намір інвестувати кошти в 100 проектів, пов’язаних з безпілотними технологіями.

Тим часом у США зафіксовано перший випадок наїзду автономного автомобіля на пішохода з фатальним результатом. Безпілотний позашляховик Volvo, що належить Uber, збив жінку, которыц вночі переходила дорогу за межами переходу.

Після цього Über зупинив програму тестування безпілотників. Також призупинила роботу Toyota.