Компанії Toyota і Suzuki «обміняються» моделями

Компании Toyota и Suzuki «обменяются» моделями

Зокрема, під брендом Toyota на ринку Індії будуть продавати компактний кросовер Suzuki Vitara Brezza і хетчбек Suzuki Baleno, а седан Toyota Corolla випустять під маркою Maruti Suzuki, яка є «дочкою» компанії Suzuki Motor Corporation. Більш детальна інформація про терміни початку продажів автомобілів і обсягах виробництва компанії обіцяли розкрити пізніше.

Варто нагадати, що ще в минулому році компанії Toyota Motor Corporation, Suzuki Motor Corporation підписали меморандум про співпрацю, який передбачає спільну «розробку новітніх «зелених» і інформаційних технологій, а також співпраця у сфері безпеки», а також «взаємні поставки продукції і комплектуючих» і «просування електрифікованих машин на індійському ринку».

Як повідомляють наші індійські колеги, компанії Toyota і Subaru планують не обмежуватися простим «перешиванием логотипів», а мають намір «скорегувати дизайн машин у відповідності з фірмовим стилем кожного бренду». При цьому технічна «начинка» залишиться колишньою.

Компании Toyota и Suzuki «обменяются» моделями

За попередніми даними, перелицьовані автомобілі Toyota і Suzuki для індійського ринку будуть офіційно представлені на початку 2019 року. В даний момент немає інформації про те, чи планують виробники продавати такі машини за межами Індії.

Варто відзначити, що компанія Maruti Suzuki – це лідер автомобільного ринку Індії. За підсумками 2017 року компанія реалізувала в країні понад 1 602 000 машин. При цьому показники Toyota куди скромніше – 139 500 автомобілів.