MV Agusta планує відродити виробництво мотоциклів Cagiva

MV Agusta планирует возродить производство мотоциклов Cagiva

Італійська MV Agusta оголосила про плани незабаром відродити колись авторитетний бренд Cagiva. Щоправда, в зовсім іншому вигляді, ніж було раніше.

У свій час саме Cagiva була саме тим мотогигантом, який врятував від остаточного краху і відродив такі бренди як Ducati та Husqvarna. Але на початку 2010-х вже для самої Cagiva настали складні часи і бренд фактично зник з світової мотосцены.

Нові мотоцикли Cagiva, які обіцяє випустити на ринок MV Agusta, будуть зовсім не схожі на колишні моделі а ля Elefant або Mito. Це будуть мотоцикли з електричною силовою установкою — як розповів журналістам інвестор MV Тимур Сардаров.

Очікується, що перші прототипи нових мотоциклів під старим брендом покажуть вже цієї осені на виставці EICMA в Мілані. А масове виробництво почнеться через 12-14 місяців після першого показу.

Продукцію нової Cagiva передбачається зробити не розкішною або ексклюзивної, як у MV, а скоріше навпаки, молодіжно-орієнтованої, масової, веселою, завзятою і доступною.

Що стосується характеристик батареї і мотора, то Cagiva і MV Agusta планують не самостійно випускати ці ключові деталі — виробник для них буде обраний сторонній. Який саме — поки не розкривається.

«У нас немає внутрішніх можливостей для розробки електромотора і батарей, а також для випуску програмного забезпечення для них, принаймні, точно не на старт цього проекту», — зазначив Сардаров.