На Женевському автосалоні компанія Mercedes-AMG представила «вбивцю Panamera» — GT4

Один із стендів Женевського автосалону представив дебютанта-вбивцю. П’ятидверний Mercedes-AMG GT – це заявка марки на те, щоб скинути Porsche Panamera c трону спортивних п’ятидверних лифтбеков. І якщо судити по цифрах, переворот вдався.

На Женевском автосалоне компания Mercedes-AMG представила «убийцу Panamera» - GT4

Ніяких «базових» версій (тобто без шильдика AMG) для цього автомобіля не передбачено, – сама «слабка» модифікація оснащена 3-літровою рядною «шестіркою» з турбокомпресором і электронагнеталетем. На виході – 435 к. с. і 520 Нм крутного моменту, але додати до цього потрібно ще і можливості гібридної системи EQ Boost, моторчик (22 к. с./250 Нм) якої допомагає при розгоні і глушить/запускає двигун під час руху. В парі з установкою працює 9-ступінчастий «автомат» AMG Speedshift TCT 9G з гідротрансформатором, повний привід 4Matic+ забезпечує підключення передньої осі через багатодискову муфту. Результат – розгін до першої «сотні» 4.5 секунди, максимальна швидкість – 285 км/год. При цьому ліфтбек має повноцінний задній ряд для двох чи трьох пасажирів, а також багажник на 395 літрів.

Далі – більше. Mercedes-AMG GT 63 укомплектований тим же двигуном, що і Гелендваген G 63. Це бітурбомотор V8 4.0, що видає 585 к. с. і 800 Нм крутного моменту, в парі з ним теж працює 9-ступінчастий «автомат», але замість гідротрансформатора – мокре зчеплення. Крім того, замість пружинної підвіски ця версія має пневматичну, задні колеса оснащені підрулювальною системою, встановлені більш великі гальма. До перших ста кілометрів на годину версія розганяється за 3.4 с, максимальна швидкість – 310 км/год.

На Женевском автосалоне компания Mercedes-AMG представила «убийцу Panamera» - GT4

Третя – найпотужніша – модифікація Mercedes-AMG GT 63 S має той же 4-літровий мотор, але з форсировкой до 639 л. с. і 900 Нм. Встановлений задній диференціал з електронним управлінням, в налаштуваннях трансмісії можна вибрати режим дріфту, при якому ESP відпускає хватку, а передня вісь повністю відключається, як підсумок отримуємо задньопривідний автомобіль з величезною надлишковою потужністю. GT 63 S набирає першу «сотню» ще швидше – 3.2 с, максимальна швидкість – 315 км/год (проти 3.4 з і 310 км/год у самої потужної версії Panamera). При цьому автомобіль не перестає бути «сімейною» — у нього є, наприклад, 4-зонний клімат-контроль і комплекс електронних помічників Drive Pilot, який може самостійно вести автомобіль по трасі.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/