Nissan має намір щорічно продавати 1 мільйон електрифікованих автомобілів до 2022 ф.р.

Nissan намеревается ежегодно продавать 1 миллион электрифицированных автомобилей к 2022 ф.г.

Сьогодні компанія Nissan Motor Co., Ltd. оголосила про свої наміри щодо збільшення кількості електромобілів, впровадження і розвитку систем автономного керування, а також прискоренню процесів «підключення» автомобілів до цифровому середовищі – в рамках середньострокового плану Nissan M. O. V. E. to 2022.

Серед інших, в план включений наступний показник: до 2022 фінансовому році Nissan буде щорічно продавати 1 мільйон електрифікованих автомобілів – яких рухомих виключно на електроенергії, або обладнаних силовими установками e-POWER.

В рамках плану «Nissan M. O. V. E. to 2022» компанія також має намір:

  • Розробити вісім нових «повністю електричних автомобілів, спираючись на успіх нового Nissan Leaf
  • Почати наступ електромобілів (під різними брендами) на ринок Китаю
  • Представити в Японії електромобіль kei сегмента
  • Представити у світі електромобіль-кросовер, натхненний концептом Nissan IMx
  • Починаючи з 2021 ф.р., електрифікувати нові моделі INFINITI
  • Обладнати 20 моделей на 20 ринках системами автономного водіння
  • До кінця періоду дії плану досягти 100%-го «підключення» до цифровому середовищі всіх нових автомобілів Nissan, Infiniti і Datsun, що продаються на ключових ринках

Філіп Клейн (Philippe Klein), виконавчий директор Nissan з планування, сказав:

«Наша стратегія розвитку продуктів і технологій націлена на те, щоб позиціонувати Nissan як компанію, очолює процес еволюції в автомобілебудуванні, розвиток нових систем і бізнесі. Наші зусилля зосереджені на реалізації стратегії Nissan Intelligent Mobility, яка охоплює три ключових аспекти електрифікації: автономне керування, підключення автомобілів до цифровому середовищі і нові послуги мобільного зв’язку».

Клейн виступав на брифінгу перед журналістами разом зі старшими віце-президентами Такао Асами (Takao Asami) і Огі Редзиком (Ogi Redzic), які очолюють відповідні проекти Альянсу з систем автономного керування та Connected cars («підключаються автомобілі»). Він підтвердив, що середньостроковий план передбачає збільшення річної виручки на 30% – до 16,5 трлн. йен до кінця 2022 ф.р. Крім того, компанія має намір досягти маржі операційного прибутку 8% і сукупного вільного потоку грошової готівки 2,5 трлн. йен.

Для досягнення цих цілей Філіп Клейн пообіцяв використовувати такі ресурси Альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, як архітектурна платформа автомобілів і силові агрегати.