Nissan розробить 8 електрокарів і 20 безпілотників до 2022 року

Nissan разработает 8 электрокаров и 20 беспилотников к 2022 году

Компанія Nissan має намір до 2022 р. запустити вісім нових автомобілів з електричними силовими установками, а також почати встановлювати системи автоматичного керування на не менш ніж 20 моделей. Про це було оголошено брифінгу японської компанії в Йокогамі, повідомляє Automotive News.

Після 2022 р. Nissan розраховує продавати не менше одного мільйона автомобілів з гібридними або електричними силовими установками щорічно. Представники «Ніссана» зазначили, що на даний момент компанія є найбільшим виробником електромобілів у світі — з 2010 р. Nissan реалізував понад 300 тис. екземплярів моделі Leaf. Восени 2017 р. ця модель змінила покоління і вже вийшла на ряд європейських ринків. Раніше стало відомо, що на базі Leaf японці збираються створити електричний кросовер.

В 2021 р. повністю електрична модель з’явиться в лінійці преміального бренду Nissan — Infiniti. Дизайнерські і технічні рішення будуть запозичені у концепт-кара Q Inspiration, представленого на початку нинішнього року на Детройтському автосалоні. До 2025 р. приблизно половина автомобілів, випущених Infiniti, будуть оснащені електричною або гібридною силовою установкою.

Нарешті, до 2022 р. Nissan має намір почати застосують безпілотні технології як мінімум на 20 різних моделях, які отримають фірмову систему ProPilot наступного покоління. Завдяки їй автомобілі зможуть самостійно пересуватися по шосе і автоматично змінювати смуги руху при необхідності.