Новий Hyundai Sonata: перші зображення

Новый Hyundai Sonata: первые изображения

Зовсім недавно корейська компанія Hyundai Motor Company представила широкій громадськості концептуальний прототип Hyundai Le Fil Rouge, який покликаний продемонструвати майбутній мову дизайну бренду. Незалежні дизайнери миттєвого відреагували на цю новину, і спробували уявити, як може виглядати популярний седан Hyundai Sonata 2020 модельного року.

Своїм баченням седана Hyundai Sonata нового, восьмого по рахунку покоління, створеного за мотивами чудового концепту Hyundai Le Fil Rouge, поділилося популярне видання Carscoops. За задумом незалежних дизайнерів, «чуттєва спортивна ДНК» корейського бренду додасть популярної 4-дверної моделі більш ніж стильний і сучасний зовнішній вигляд.

Як відзначають наші колеги, не виключено, що модель Hyundai Sonata нового покоління може перетворитися на 4-дверне купе, в салоні якого можна буде виявити висококласну оздоблення з натурального дерева, шкіри і металу. Крім цього, автомобіль отримає нову інформаційно-розважальну систему і повністю цифрову приладову панель.

Ясна річ, що в даний час немає ніякої інформації про технічному оснащенні такого автомобіля. Можна припустити, що седан Hyundai Sonata наступного покоління отримає нові силові агрегати, нову трансмісію і систему повного приводу AWD. Все це разом дозволить нав’язати конкуренцію автомобілям «великої німецької трійки».

Крім усього іншого, у 4-дверного Hyundai Sonata 2020 модельного року буде гібридна модифікація. Не виключено, що машина отримає електричну версію.