Оголошено українські ціни на повністю електричний кросовер Jaguar I-Pace.

Объявлены украинские цены на полностью электрический кроссовер Jaguar I-Pace.

Інформація розміщена на правах реклами:

Компанія «Віннер Імпортс Україна», офіційний імпортер Jaguar в Україні, оприлюднила ціни на електричний кросовер Jaguar I-Pace.

Усі автомобілі мають однакову силову установку – це пара електродвигунів (розташованих кожен на своїй осі), видають у сумі 400 «коней» і 696 Нм крутного моменту. Завдяки їй автомобіль набирає першу «сотню» за 4,8 секунди. А за рахунок літій-іонної батареї кросовер також може похвалитися низьким центром ваги, що позитивно впливає на керованість автомобіля.

Объявлены украинские цены на полностью электрический кроссовер Jaguar I-Pace.

Батарея автомобіля складається з 432 комірок типу «pouch cell», розділених на 36 модулів. Її ємність становить 90 кВт/год. По циклу WLTP (Worldwide Harmonised Light Test Vehicle Procedure) електричний Ягуар може проїхати до 480 км. Зарядити батарею можна як від побутової розетки, так і від 100-киловаттного терміналу. У першому випадку повна зарядка займе без малого 13 годин, у другому – 40 хвилин до 80%.

Комплектації автомобіля носять звичні для марки назви: S, SE, HSE, First Edition. Базова S обійдеться в 2 192 000 грн. За ці гроші ви отримуєте шість подушок безпеки, світлодіодні фари, 18-дюймові колеса, передні сидіння з електроприводом (8 напрямків), 12.3-дюймову віртуальну панель приладів, систему Touch Pro Duo з двома сенсорними екранами (10 і 5 дюймів) з навігацією, аудіосистему Meridian потужністю 380 Вт. Електронні помічники в «базі» – це круїз-контроль з функцією екстреного гальмування, а також система розпізнавання дорожніх знаків і система утримання в смузі. Є і камера заднього виду, яка працює разом з круговим помічником при парковці.

У виконанні SE будуть 20-дюймові колеса, покращена головна оптика з омивачем фар, електропривод кришки багажника, шкіряний салон з передніми сидіннями про 10 регулюваннях і функцією пам’яті положення. До електронних систем додатися адаптивний круїз-контроль і система стеження за сліпими зонами. SE коштує від 2 412 000 грн.

HSE – це матричні фари, салон в шкірі Windsor, передні сидіння з масажем та вентиляцією (а також 18-ма напрямками регулювань), задні – з підігрівом, аудіосистема Meridian Surround Sound на 825 Вт і 15 динаміків. Є і система кругового огляду. Ціна такої комплектації – від 2 579 000 грн.

У топ-комплектація First Edition запропоновані пневматична підвіска, 20-дюймові колеса в особливому виконанні, панорамний дах, чотирьохзонний клімат-контроль, обшивка стелі замшею, проекційний дисплей, а також браслет водонепроникний браслет Activity Key, який можна використовувати замість ключа. Ціни на неї стартують з 2 861 000 грн.