Пару тягачів Tesla зняли на відео з справжніми причепами

Пару тягачей Tesla сняли на видео с настоящими прицепами

В інтернеті з’явилося кілька відеороликів, на яких електричні вантажівки Tesla Semi відображені на дорогах загального користування з справжніми причепами. Ролики опубліковані на каналах My Tesla Adventure і Wyatt West.

Примітно, що для поїздки використовувалися різні модифікації моделі. Вони відрізняються один від одного висотою кабіни. Також на одному з роликів видно, як електричні тягачі заїжджають на фірмову станцію зарядки Tesla.

Як зазначає Electrek, вантажівки в тестовому режимі перевозили блоки батарей з «Гигафабрики» в Неваді на підприємство у Фрімонт, де йде випуск Model 3. Протяжність маршруту склала приблизно 200 кілометрів.

Це – не перший раз, коли вантажівка «Тесли» помічають на дорогах загального користування. Схоже відео з’явилося в інтернеті в січні, але тоді Semi пересувався без причепа.

Дебют електричного вантажівки Tesla Semi відбувся в листопаді 2017 року. З місця до 96 кілометрів на годину тягач без причепа розганяється за п’ять секунд. Максимальний запас ходу топової версії складає 805 кілометрів. Ціни на вантажівку починаються зі 150 000 доларів.