Першим електричним Bentley стане «чотирьохдверне купе»

Первым электрическим Bentley станет «четырехдверное купе»

Першим електромобілем в лінійці Bentley стане «чотирьохдверне купе». Модель, яку побудують на агрегатах Porsche Mission E, дозволить британському виробникові створити «абсолютно нову мову дизайну марки». Про це з посиланням на головного дизайнера Штефана Зилаффа пише Autoexpress.

«Звичайно, наступним кроком буде створення електричної моделі — унікального Bentley, не заснованого на існуючому автомобілі, — каже Зилафф. — Це має бути абсолютно нова, свіжа розробка, з абсолютно іншими пропорціями».

Первым электрическим Bentley станет «четырехдверное купе»

Зилафф бачить такий Bentley як чотирьох — або п’ятимісний автомобіль з невеликим простором для багажу. При цьому новинка не буде повторювати жоден з раніше показаних концептів, але, безумовно, буде асоціюватися з маркою з Крю. Коли з’явиться модель і яке отримає назву, поки не повідомляється.

Первым электрическим Bentley станет «четырехдверное купе»

Першим натяком на електрифікацію лінійки Bentley став родстер EXP 12 Speed 6e. Концепт-кар дебютував на Женевському автосалоні навесні минулого року. Детальної інформації про силовому агрегаті електрокара виробник не навів, проте повідомив, що на одній зарядці родстер може проїхати від Лондона до Парижа — близько 500 кілометрів.