Перспективне крос-купе Ford Mustang: перші зображення

Перспективное кросс-купе Ford Mustang: первые изображения

Останнім часом в інтернеті з’явилася інформація про те, що американська компанія Ford планує випустити електричне крос-купе, засноване на культової моделі Mustang. За традицією, яка з’явилася інформація підштовхнула незалежних дизайнерів на створення віртуального автомобіля.

Як відзначають наші північноамериканські колеги, офіційні представники «Блакитного Овалу» підтвердили інформацію про розробку чотирьохдверного позашляховика Ford Mustang. Опубліковане зображення крос-купе – це робота незалежних дизайнерів видання Motor1.

Автори зображення відзначають, що реальний автомобіль може разюче відрізнятися від того, що ми бачимо на картинці. Це пов’язано з тим, що в даний час важко уявити собі «позашляховик», створений на базі культового спортивного автомобіля Ford Mustang! Тобто, можна сказати, що перед нами «чистої води фантазія».

Крім усього іншого, очікується, що крос-купе Ford Mustang виявиться електрокаром, ну, або ж, гібридним автомобілем. Однак жодної інформації і силовій установці такої машини зараз немає. Нам залишається лише набратися терпіння і дочекатися того моменту, коли американська компанія розсекретить новинку, або ж поділитися який-небудь інформацією про неї.

Додамо. Очевидно, що багато ентузіасти водіння і шанувальники моделі Ford Mustang не дуже зрадіють того факту, що скоро автомобіль перетворитися в SUV. Але, такі тенденції світової автомобілебудівної індустрії.