Торжество технологій зі строгим дизайном — Audi A6 представлений в Женеві

Показаний на Женевському автосалоні новий седан Audi A6 – це торжество технологій від старшої моделі – лифтбэка А7, об’єднаний зі строгим дизайном «зменшеною А8».

Автомобіль п’ятого покоління A6 майже не додав у габаритах в порівнянні з попередником – 4949 мм довжини, 1886 мм ширини і 1457 мм висоти. З точки зору зовнішнього оформлення нововведенням є виросла хромована решітка радіатора, перерывающаяся по центру кузова підштампуваннями, задні ліхтарі, об’єднані хромової вставкою.

Торжество технологий со строгим дизайном - Audi A6 представлен в Женеве

Але головне, як кажуть, всередині. Оформлення передньої панелі повністю перекочувало з моделі А7, а це означає повну відсутність фізичних кнопок або джойстиків (нагадуванням про колишні роках служать лише «крутилки» нижче кліматичної установки). Верхній сенсорний дисплей розміром 10.1 дюйма відповідає за мультимедіа і їздові налаштування, нижній – 8.6 дюйма – за «клімат» і введення тексту. Тим же, хто є противником сенсорних технологій, допомога дана функція підтвердження команди за допомогою звуку або вібрації на екранах. Крім того, замість приладової панелі – 12.3-дюймовий дисплей з можливістю настройки, також серед опцій – проекція на лобове скло.

Торжество технологий со строгим дизайном - Audi A6 представлен в Женеве

Підключивши автомобіль до смартфону, можна використовувати як останній ключ. Для кожного з семи можливих «підключених» водіїв при посадці будуть активуватися його індивідуальні налаштування. Також через смартфон можна перевірити рівень палива, завести двигун і навіть управляти автопарковщиком.

Поки що представлені тільки два варіанти A6 – це 55 TFSI і 50 TDI. Перша версія має 3-літровий V6 бензиновий турбомотор з віддачею в 340 л. с. і 500 Нм моменту (в парі – робот» S tronic на 7 ступенів). Особливістю є система повного приводу quattro ultra з двома муфтами підключення задніх коліс. Друга укомплектована турбодизелем на 286 л. с. і 620 Нм моменту (працює з восьмиступінчастим «автоматом»), а також системою постійного повного приводу з «самоблоком» в центральному диференціалі. За доплату для цієї версії можна замовити активний задній sport differential.

Крім того, автомобілі можуть бути укомплектовані спортивної, адаптивної або пневматичної підвісками і полноуправляемым шасі (задні колеса на швидкості до 60 км/год повертають у протилежну до переднім бік, після 60 км/год – в ту ж). Рульове управління із змінним передавальним відношенням – базове оснащення.

Більш прості версії з 2-літровими моторами, на які і буде найвищий попит, представлять трохи пізніше.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/