Toyota навчила Prius працювати на спирті

Toyota научила Prius работать на спирте

Компанія Toyota побудувала на базі «Пріуса» гібридний прототип, який може працювати як на звичайному бензині, так і на біоетанолі (паливо E100), вироблений з цукрового очерету. Автомобіль представили у бразильському Сан-Паулу.

В «Тойоті» не називають характеристики гібридної силової установки, яка працює на спирті. Агрегати звичайного серійного Prius, який оснащується бензиновим мотором 1.8 і електродвигуном, видають у сумі 122 кінські сили.

З допомогою працює на спирті «Пріуса», у компанії хочуть популяризувати гібридні автомобілі в Бразилії і знизити кількість викидів діоксиду вуглецю (CO2). Під час росту рослин, використовуваних для виробництва біоетанолу, відбувається поглинання вуглекислого газу з атмосфери, завдяки чому відновлюється загальний баланс.

Toyota научила Prius работать на спирте

У роботі над проектом Hybrid FFV взяли участь інженери бразильського офісу марки і головної компанії в Японії. Перед введенням гібрида в комерційну експлуатацію, Toyota проведе дорожні випробування, з метою збору даних про надійність і продуктивність системи.

На відміну від Toyota, Audi вирішила побудувати завод з випуску синтетичного дизельного палива, яке не буде виділяти практично ніяких шкідливих речовин. Процес виробництва e-diesel буде включати в себе отримання водню шляхом електролізу води і хімічну реакцію водню з діоксидом вуглецю (CO2), отриманим з атмосфери або біогенних газів.