Унікальний мотоцикл Lamborghini піде з молотка

Уникальный мотоцикл Lamborghini уйдет с молотка

У це складно повірити, але в історії Lamborghini були не тільки суперкари і трактори. У свій час італійська компанія випускала човнові мотори і навіть намагалася робити мотоцикли. Нещодавно спортбайк Lamborghini виставили на аукціон.

Мотоцикл Lamborghini Design 90 з’явився в 1986 році. У той час компанія змінила власника і нові господарі брати Мимран спробували розширити сферу діяльності. Правда, вони не змусили інженерів Ламборгіні проектувати двоколісну техніку, а доручили розробку байка французькій фірмі Boxer.

Уникальный мотоцикл Lamborghini уйдет с молотка

В результаті вийшов досить непоганий апарат. Літровий 130-сиьный мотор запозичили у Kawasaki. Спортбайк вагою 180 кг розганявся до 260 км/ч. Пластикові обтічники виконали в дусі Lamborghini 80-х.

Всього планували випустити 25 Lamborghini Design 90, але в підсумку випустили тільки шість прототипів, з яких до наших днів дійшло 5. Справа в тому, що ніхто не захотів купити мотоцикл за 13 тис. доларів – удвічі дорожче спорідненого літрового Kawasaki.

Уникальный мотоцикл Lamborghini уйдет с молотка

Тепер стартова ціна Ламборгіні Дизайн 90 – $58 500. Хоча експерти не виключають, що в ході торгів вона може зрости вдвічі.