В Україні зменшилася кількість ДТП

В Украине уменьшилось количество ДТП

Олександр Фацевич, заступник Голови Нацполиции на сторінці у фейсбук повідомив: за два місяці 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року в Україні скоротилася кількість дорожньо-транспортних пригод, та пов’язаної з ними смертності.

На думку керівництва Нацполиции, головними причинами позитивної динаміки стали запуск дорожньої патрульної служби, обмеження дозволеної швидкості в населених пунктах-50 км/год, і інші превентивні заходи.

За два місяці цього року на українських дорогах зафіксовано близько 21500 дорожньо-транспортних пригод. Це на 4200 випадків менше, ніж в аналогічний період минулого року.

З 21500 аварій, що сталися за два місяці 2018 року, 2888 – це ДТП, в яких постраждали люди. Для порівняння в перші два місяці 2017 року таких аварій було 3100.

В Украине уменьшилось количество ДТП

Також у цьому році в ДТП уже загинули 363 людини, і 3787 ? травмовано.

При цьому, найпоширенішими причинами аварій цього року стали, як і багато років поспіль, перевищення допустимої швидкості та порушення правил маневрування. З-за високої швидкості загинула 161 людина, за вчинення небезпечних маневрів – 55 осіб.