Volkswagen відправить на пенсію саму культову модель

Volkswagen отправит на пенсию самую культовую модель

Після ряду невдалих спроб, начебто моделей PinkBeetle і Dune, з допомогою яких Volkswagen намагався реанімувати популярність легендарного «жука», стало ясно, що Beetle більше не варто випускати. Про це на Женевському автосалоні 2018 в інтерв’ю британському виданню Autocar заявив Френк Уелш, Генеральний директор дослідницької групи R & D Volkswagen. За словами Велша, на місце Beetle встануть дві нові моделі – версія ID Buzz заповнить порожній слот в лінійці ретро-моделей Volkswagen, а T-Roc – в лінійці кросоверів.

На думку керівництва виробника, Volkswagen Beetle, схоже, закінчив історію свого існування. Його неодноразово перетворювали – і в кінці 20-го століття (у 1997 році), і на початку 21-го (2011), коли машинці, яку колись любили хіппі, набули більш агресивний зовнішній вигляд. Однак, його популярність, і природно продажу падали з катастрофічною швидкістю.

Передбачається, що продажі T-Roc стартують в наступному році з США, а ось ID Buzz очікують не раніше 2021-2022 років.

Volkswagen отправит на пенсию самую культовую модель

T-Roc побудують на тій же модульної платформі MQB, що і Golf, однак, він буде мати кроссоверные пропорції і великий дорожній просвіт. Дана конфігурація автомобіля обіцяє хороші продажі і в Європі, і в США, де останнім часом популярність кросоверів незаперечна.

ID Buzz створять на новій платформі Volkswagen, яку зараз проектують для серії електромобілів.