Японцям показали новий «поїзд-куля», який схожий на автомобіль

Японцам показали новый «поезд-пулю», который похож на автомобиль

Нова версія знаменитого «поїзда-кулі» не буде швидше попередньої, зате обіцяє новий рівень комфорту і економічності.

«Сінкансен» — це високошвидкісна мережа залізниць, прокладених по Японії, яка призначена для перевезення пасажирів між великими містами країни. Перша лінія з 17 станцій протяжністю 515 км була відкрита між Осака і Токіо восени 1964 року, до літньої Олімпіади, — це відстань «поїзд-куля» долав за 2,5 години.

Сучасні лінії розраховані на швидкість 260 км/ч. Більш «старі» лінії модернізовані до швидкостей 285, 300 і 320 км/ч. Таким чином, у світі зараз лише 4 лінії, де потяги переміщаються зі швидкістю 320 км/год, з них одна — японська «Тохоку-Синкансен». До 2020 року планується подальше збільшення швидкості до 360 км/ч.

До літньої Олімпіади 2020 року, яку буде приймати Токіо, японці підготували нове покоління «Синкасэна» — поїзд N700S (Supreme). Від попередників новинку можна відрізнити по революційному дизайну — тепер головний секція почасти схожа на автомобіль: яскраво виражені передні крила потрібні, щоб поліпшити аеродинаміку.

Цікаво, що новий потяг буде коротше існуючих версій, так як складається з 12 вагонів замість 16. При цьому творці обіцяють більш високий рівень комфорту, а також гарантують, що N700S (Supreme) тихіше і економічніше попередників. Максимальна швидкість — колишні 300-320 км/ч.