Австрійці випустили електричний пожежний автомобіль

Австрийцы выпустили электрический пожарный автомобиль

Австрійський стартап Kreisel Electric у співпраці з фірмами Rosenbauer і Linz AG розробив пожежний автомобіль з повністю електричною силовою установкою. Про це повідомляє видання Electrek.

Новинка побудована на базі легкої вантажівки Mercedes-Benz Sprinter, який укомплектували блоком акумуляторів масою 620 кілограмів. Батареї ємністю 86 кВт-год дозволяють пожежного розрахунку проїжджати без підзарядки до 160 кілометрів. Пожежний «Спринтер» оснащений електричним двигуном, що розвиває 120 кВт, що еквівалентно 163 кінським силам.

Компанія Kreisel Electric знайома своїми проектами зі створення незвичайних електрокарів. Наприклад, австрійці оснастили електричним мотором класичний гоночний спортпрототип Porsche 910, здатний розганятися з місця до «сотні» за 2,5 секунди.

Одним з останніх проектів Kreisel Electric став позашляховик Hummer H1 з електричним двигуном, представлений восени минулого року. На прем’єрі новинки був Арнольд Шварценеггер, для якого фірма Kreisel Electric раніше підготувала «зелений» Mercedes-Benz G-Class.