Автомобілі ГАЗ будуть збирати в Азербайджані

Автомобили ГАЗ будут собирать в Азербайджане

Комерційні автомобілі ГАЗ незабаром почнуть збирати в Азербайджані. Відповідний договір був підписаний між Горьківським автомобільним заводом та компанією «Азермаш». Договір передбачає будівництво в 2018-2019 роках нового автомобільного заводу.

«Згідно з досягнутими угодами «Азермаш» побудує у місті Гаджикабуле завод по збірці комерційних автомобілів. Виробництво буде організовано у відповідності з технологічними вимогами і стандартами якості Горьковського автозаводу», — пояснили в прес-службі Газу.

У компанії додали, що планована потужність заводу — 1000 автомобілів на рік. На підприємстві з кінця 2019 р. будуть збиратися легкі комерційні автомобілі «ГАЗель NEXT» і «ГАЗель БІЗНЕС», а також середньотонажні вантажівки «ГАЗон NEXT». На основі базових моделей автомобілів надалі планується організувати виробництво різних варіантів спеціальної техніки.

У минулому році російська «Група ГАЗ» і німецький концерн Volkswagen також підписали низку угод. Один із пунктів передбачає поставку в Росію двигунів VW, якими будуть оснащуватися фургони та мікроавтобуси «ГАЗель — NEXT». Також «Група ГАЗ» і підрозділ Volkswagen Truck & Bus досягли угоди про наміри, в рамках якого компанії розглянуть можливості для довгострокового стратегічного партнерства». Передбачається, що сторони налагодять спільну постачання і складання автокомпонентів для вантажівок і автобусів.