Дональд Трамп отримав новий президентський лімузин

Дональд Трамп получил новый президентский лимузин

Лімузин президента США, який має прізвисько Beast, тобто «звір», один з найвідоміших у світі автомобілів. Поки Дональд Трамп використовує машину, що дісталася йому від Барака Обами, але незабаром пересяде але новий лімузин.

Зовні автомобіль буде нагадувати нинішній флагманський седан Cadillac CT6 (на фото нинішній лімузин, зроблений в стилістиці Escalade), але традиційно нічого крім зовнішньої схожості з серійними легковиками преміальної марки мати не буде.

В основі президентського лімузина, який, за деякими оцінками, важить від 6 до 8 тонн, лежить рамна конструкція взята від важкого пікапа або вантажівки (нинішній побудований на базі GMC TopKick). Нічого невідомо і про те, який двигун ховається під капотом у лімузина. Це може бути 8,1-літровий бензиновий двигун V8 або турбодизель Duramax об’ємом 6,6 літра.

«Звіра» називають самим захищеним автомобілем у світі. Його броня дозволяє витримати не тільки постріли з гранатомета, але навіть пряме попадання ракети, бронекапсула здатна захистити пасажирів автомобіля в тому числі і від хімічної атаки.

За чутками лімузин оснащений гранатометами, кулеметами, системою нічного бачення, гарматами зі сльозогінним газом, баками з киснем системи життєзабезпечення і навіть запасом крові для переливання першій особі держави.

Публічний дебют лімузина відбудеться наприкінці літа.