Ducati оснастить свої мотоцикли радарами

Ducati оснастит свои мотоциклы радарами

До 2020 року італійський виробник мотоциклів компанія Ducati планує оснастити мотоцикли як мінімум однієї з своїх лінійок радарами.

Вони стануть частиною нової системи безпеки, яку компанія зараз розробляє і доводить до розуму.

Частина радарів будуть дивитися вперед, частина назад. Уся система, яка носить попередню назву ARAS — Advanced Rider Assistance Systems — посилює безпеку пілота і пасажира завдяки цілого набору різних датчиків і сенсорів, і радари — тільки частина комплекту. Завдання системи — надавати пілотові фідбек за станом навколишнього простору — є там перешкоди, і т.п. Таким чином, розраховують розробники, вдасться запобігати зіткнення з чим би то не було.

Ducati почала розробляти систему з 2016 року у співпраці з відділенням електроніки, інформації та біоінженерії Міланського політехнічного університету. Спільне дослідження дозволило розробити систему попередження, засновану на задньому радарі, здатну ідентифікувати транспортні засоби в сліпій зоні і наближається з великою швидкістю ззаду транспорт.

У минулому, 2017 році, алгоритми роботи системи були на всяк випадок запатентовані, а також була представлена наукова публікація. У тому ж році італійський виробник вибрав головного технологічного партнера — щоб система була готова до виробництва та встановлення на мотоцикл. Тоді ж її доповнив другий радар, розташований попереду.

На якому саме мотоциклі якого саме з сімейств Ducati з’явиться ця потужна система, поки не уточнюється.