Электрокроссовер Tesla Model Y встане на конвеєр восени 2019 року

Электрокроссовер Tesla Model Y встанет на конвейер осенью 2019 года

Восени 2019 року американська компанія Tesla почне серійне виробництво компактного електричного позашляховика Model Y. Про це повідомляє авторитетне видання Reuters, яке посилається на неназвані джерела.

Якщо опублікована інформація виявиться вірною, то новий електричний кросовер Tesla Model Y може з’явитися на ринку навіть раніше, ніж пропонувалося. Як зазначає видання, старт виробництва нової моделі Tesla Model Y запланований на листопад 2019 року.

Варто нагадати, що раніше інсайдери повідомляли, що старт продажів новинки запланований на березень 2020 року. Таким чином, виробництво електрокара почнеться в листопаді 2019 року, а через кілька місяців почнуться перші поставки.

Зараз відомо, що новий компактний електрокар підвищеної прохідності Tesla Model Y буде побудований на платформі нещодавно представленого електромобіля Tesla Model 3. Серійне виробництво автомобіля буде налагоджено на заводі компанії в Каліфорнії. Крім цього, випуск електричного позашляховика можуть налагодити в Китаї.