Флагманський седан Lexus LS отримає нові модифікації

Флагманский седан Lexus LS получит новые модификации

Преміальна японська марка Lexus розробляє нові модифікації флагманського седана LS. Так, розкішний 4-дверний автомобіль отримає повністю електричну і водневу версію, а також більш потужну гібридну варіацію.

Про це повідомляє популярне видання Go Auto, посилаючись на неназване джерело в керівництві японського преміального бренду. У бесіді з журналістами співрозмовник зазначив, що в даний час компанія вивчає різні модифікації флагманської моделі.

Також під час розмови співрозмовник підкреслив, що модифікація седана Lexus LS з силовою установкою на паливних осередках встане на конвеєр «раніше, ніж ви думаєте». Варто нагадати, що концепт LF-LC, за мотивами якого побудований седан Lexus LS нового покоління якраз був оснащений водневою силовою установкою.

Якщо японська марка випустить водневу модифікації флагманського седана Lexus LS, такий автомобіль стане першою моделлю в своєму сегменті, який буде використовувати паливні комірки. Крім цього, у флагманської 4-дверної моделі може з’явитися повністю електрична версія. Однак жодної інформації про ці автомобілі поки немає.

Також неназваний представник японської марки розповів, що в найближчому майбутньому на ринку з’явиться більш потужна гібридна версія флагманського седана Lexus LS. «Зелений» автомобіль отримає 3,5-літровий двигун V6, який використовується на актуальної моделі Lexus LS 500h, і електромотори. Сумарна віддача установки складе близько 415 кінських сил. Нагадаємо, що віддача гібридної установки Lexus LS 500h становить 354 сили.

У компанії розраховують на те, що розширення доступних модифікацій флагманського седана Lexus LS дозволить йому скласти гідну конкуренцію автомобілям Mercedes-Benz, BMW, Audi, Jaguar і навіть Tesla.