Ford придумав салон-карусель

Ford придумал салон-карусель

На сайті відомства з патентів і товарних знаків США з’явився документ, в якому компанія Ford описує концепцію транспортного засобу з циліндричним салоном, схожим на карусель. Ймовірно, таке рішення виробник має намір використовувати в безпілотниках.

За задумом Ford, в центрі пасажирського відсіку буде знаходитися стіл, навколо якого встановлені крісла. Вони складні, кожне розташовується на рухомому п’єдесталі, закріпленому на спрямовуючий рейці. Підлогу разом з кріслами, столом і стінами за допомогою електромотора може повертатися щодо бази машини.

Ford придумал салон-карусель

Сам пасажирський відсік складається з куполоподібної даху, яка може бути виконані з скла і бічних стін-сегментів. Останні можуть зсуватися для доступу всередину машини, а також відкидатися вниз.

У патентній заявці також згадується висувний стіл, оснащений подушкою безпеки — компанія запатентувала таке рішення восени 2017 року. У тексті документа зазначено, що подушка може бути виконана з плетеного нейлону або іншого відповідного полімеру.

Ford придумал салон-карусель

Раніше Ford вже патентував інтер’єри для автомобілів з системами автономного управління. У травні 2015 року автовиробник зареєстрував ілюстрації, на яких показаний інтер’єр з поворотним переднім диваном.