Фотошпигуни розкрили інтер’єр нового BMW Z4

Фотошпионы раскрыли интерьер нового BMW Z4

У Мережі з’явилися шпигунські знімки салону родстера BMW Z4 наступного покоління, який отримає нову віртуальну приладову панель і комплекс iDrive, представлені кілька днів тому. Фотографії опубліковані виданням Carscoops.

Фотошпионы раскрыли интерьер нового BMW Z4

Фотошпионы раскрыли интерьер нового BMW Z4Салон концепт-кара BMW Concept Z4

Архітектура передньої панелі і центрального тунелю нового BMW Z4 майже в точності повторює інтер’єр однойменного прототипу, представленого влітку минулого року. У машин збігається розташування блоків управління клімат-контролем і аудіосистемою, а також окремих кнопок і перемикачів.

Фотошпионы раскрыли интерьер нового BMW Z4

В центрі знаходиться дисплей інформаційно-розважальної системи, управляти якою можна з допомогою поворотного контролера, жестів, голосу і самого тачскріна. Зліва — налаштовувана 12,3-дюймова цифрова приладова панель. На неї можна вивести підказки навігаційної системи і блоки з персоналізованим контентом.

Фотошпионы раскрыли интерьер нового BMW Z4Нова віртуальна приладова панель BMW

На центральному тунелі розташується «шайба» iDrive, короткий електронний важіль коробки передач, кнопки зміни режимів роботи керуючої електроніки, а також невеликий відсік з USB-портами і, ймовірно, бездротовою зарядкою для смартфонів.

За попередньою інформацією, товарна версія BMW Z4 нового покоління дебютує на спеціальному заході влітку поточного року. Публічний дебют новинки відбудеться восени на Паризькому автосалоні.

Новий Z4 німецький виробник розробляє спільно до «Тойотою», яка свій варіант цього родстера стане продавати під відродженим ім’ям Supra.