Honda вирішила навчити американців їздити на «механіці»

Honda решила научить американцев ездить на «механике»

Американський підрозділ компанії Honda опублікувало відео про те, як їздити на автомобілях з механічною коробкою передач. Ролик розміщено на офіційному YouTube-каналі марки.

У ролику розповідається про те, навіщо в автомобілях з «механікою» потрібна педаль зчеплення, як перемикати передач, а також у який момент це потрібно робити. В даний час моделі з МКП не користуються популярністю в США: лише близько п’яти відсотків машин від загального щорічного обсягу продажів оснащені такою трансмісією. Для порівняння, в Європі і Японії число автомобілів з «ручкою» доходить до 60 відсотків.

Більшість автовиробників в США взагалі не пропонують моделей з механічними коробками передач. «Хонда» є винятком – майже для кожної машини марки можна замовити МКП.

У ролику показана модель Accord десятого покоління. Автомобіль побудований на новому шасі, має більш легкий кузов і нову лінійку двигунів, до якої більше немає шестициліндрового агрегату. Машина тепер пропонується з 1,5-літровою «четвіркою» потужністю 192 сили і 252-сильним дволітровим мотором, що працює в парі з 10-діапазонною автоматичною коробкою передач. Для обох установок передбачена модифікація Sport з шестиступінчастою «механікою».

«Акорд» також став переможцем конкурсу «Північноамериканський легковий автомобіль і позашляховик року». Перші місця також взяли Volvo XC60 і Lincoln Navigator, які виграли в категоріях «кращий кросовер» і «великий позашляховик».