Koenigsegg завершив випуск гіперкара-рекордсмена

Koenigsegg завершил выпуск гиперкара-рекордсмена

Компанія Koenigsegg завершила виробництва RS-модифікацію гіперкара Agera. Ця версія моделі є володарем п’яти рекордів: максимальної швидкості для серійного автомобіля, найшвидшою машиною в розгоні з місця до 400 кілометрів на годину з подальшою зупинкою, найшвидша машина на кілометр і милі дорозі загального користування і найшвидша машина, їздила такими способами по звичайним дорогам.

Всього компанія Koenigsegg випустила 25 примірників Agera RS. Останньою машиною став примірник, зроблений замість пошкодженого Agera RS Gryphon. Його повністю зібрали кілька днів тому.

Koenigsegg завершил выпуск гиперкара-рекордсмена

Повністю лінійка Agera буде закінчена, коли завершиться виробництво двох автомобілів прощальній серії Final Edition. Після цього виробничі потужності Koenigsegg зосередять на випуску супергибрида Regera.

Koenigsegg завершил выпуск гиперкара-рекордсмена

Купе Koenigsegg Agera RS оснащується п’ятилітровим твін-турбо мотором V8, віддача якого на стандартній версії складає 1176 кінських сил і 1280 Нм крутного моменту. З опціональним пакетом збільшення віддачі показники збільшуються до 1360 сил і 1371 Нм.