Кросовер Roewe RX5 отримав «позолочену версію

Кроссовер Roewe RX5 получил «позолоченную» версию

Китайська марка Roewe, що входить до складу концерну SAIC, підготувала спеціальну версію кросовера RX5. Популярний автомобіль отримав змінений аеродинамічний обвіс, елементи якого пофарбовані в темно-золотистий колір.

Кроссовер Roewe RX5 получил «позолоченную» версию

Наприклад, у «позолоченого» кросовера Roewe RX5 є модифікована решітка радіатора, новий передній бампер і переглянуте оформлення світлотехніки. На жаль, фотографій інтер’єру особливої моделі поки немає.

Особливий «позолочений» кросовер Roewe RX5 доступний в Піднебесній з 2,0-літровим бензиновим мотором (220 л. с.), переднім приводом і 6-діапазонною роботизованою трансмісією. Мінімальна ціна – від 169 800 юанів ($27 000). У свою чергу, в самому доступному виконанні кросовер Roewe RX5 можна придбати за 99 800 юанів ($15 870).

Кроссовер Roewe RX5 получил «позолоченную» версию

Варто нагадати, що для звичайного кросу Roewe RX5 в Китаї також доступний 169-сильний 1,5-літровий мотор з наддувом, механічна і 7-діапазонна трансмісія, а також повний привід.

«Позолочений» кросовер Roewe RX5, крім усього іншого, отримав розширений список оснащення. Так, в арсеналі автомобіля значиться кнопкове запалювання, інформаційно-розважальна система з функцією голосового управління, шість подушок безпеки, матричні фари.