Кросовер Skoda Karoq перетворили в кабріолет

Кроссовер Skoda Karoq превратили в кабриолет

Студенти академії Skoda підготували новий концептуальний кабріолет. Як повідомляє прес-служба чеського бренду, автомобіль побудований на базі компактного кросовера Karoq. Публічний дебют новинки відбудеться на спеціальному заході в червні нинішнього року.

Всього в розробці беруть участь 20 студентів училища Skoda в місті Млада-Болеслав. На даний момент компанія вже опублікувала перше тизерное зображення майбутнього вседорожнього кабріолета. За словами юних інженерів, цільова аудиторія новинки — молоді, активні люди.

Це не перша розробка студентів Skoda. Раніше вони розробили новий концептуальний пікап. Автомобіль під назвою FUNstar побудований на базі Fabia третього покоління. Машина отримала посилену центральну стійку, 18-дюймові колісні диски, світлодіодне підсвічування днища, нову решітку радіатора і світлодіодну оптику. Також пікап оснащений модернізованою аудіосистемою з 200-ватний сабвуфер і оновленої інформаційно-розважальною системою з сенсорним екраном.

Кроссовер Skoda Karoq превратили в кабриолет

Ще однією розробкою чеських студентів стала експериментальна версія самої маленької моделі Skoda Citigo. Компакт-кар перетворили в електричний пляжний баггі під назвою Element. Автомобіль позбувся даху і заднього ряду сидінь, на місце якого встановили стереосистему. Замість двигуна внутрішнього згоряння поставили повністю електричну силову установку, що викривають 60 кВт (82 кінські сили).