Opel злегка обновить «Астру»

Opel слегка обновит «Астру»

Німецька компанія готує фейсліфтінг для своєї моделі Astra.

Opel Astra, який продається у Великобританії зі значком Vauxhall, є одним з найпопулярніших автомобілів в сегменті компактних автомобілів в Європі, де як і раніше лідирує Volkswagen Golf з більш ніж 482 000 поставками в минулому році.

Opel слегка обновит «Астру»

Astra займає третє місце, але її продажу фактично знизилися на 14% порівняно з 2016 роком, і тому Opel швидко відреагував на цю тенденцію, готуючи підтяжку обличчя.

У мережі з’явилися зображення тестового прототипу оновленої Astra з підробленою пластиковою панеллю, приховує передню частину.

Ймовірно, саме тут сфокусуються основні зміни зовнішності Opel Astra, і передбачається, що решітка радіатора стане більш вираженою, а бампер отримає нову форму.

Opel слегка обновит «Астру»

Задня частина залишається неприкритою, що говорить про відсутність змін, але так як це ранні випробування, то в найближчі місяці багато чого може змінитися.

Враховуючи французьку власність Opel, ми не будемо дуже здивовані, якщо виробник запланував великі зміни для моторного відсіку. Простіше кажучи, пару пневматичних бензинових і дизельних двигунів PSA можна було б ввести з підтяжкою особи, але ця інформація поки що на рівні припущень. Зрештою, PSA може вирішити почекати, поки наступне покоління Astra не приступить до установки своїх власних двигунів і не замінить GM-модулі.

Opel слегка обновит «Астру»

Не виключено, що Opel представить більш спортивну версію Astra з низкою механічних оновлень. Природно, очікується, що більш потужний двигун знайде місце під капотом, і є два варіанти: 1,6-літровий турбо-газовий двигун потужністю приблизно 230 л. с. або 2,0-літровий дизельний двигун з турбонаддувом потужністю 210 л. с.