Перший суперкар Brabham: мотор 5.4 V8 і 37 мільйонів гривень

Первый суперкар Brabham: мотор 5.4 V8 и 37 миллионов гривен

Компанія Brabham Automotive, що належить синові триразового чемпіона Формули-1 Джека Брэбэма Девіду, опублікувала перше зображення суперкара BT62, а також назвала його технічні характеристики. Прем’єра автомобіля, який буде коштувати мільйон фунтів стерлінгів (1 500 000 доларів за поточним курсом) відбудеться на початку травня.

Суперкар буде оснащуватися восьмициліндровим атмосферним двигуном об’ємом 5,4 літра, віддача якого поки не уточнюється. У Brabham лише додали, що співвідношення потужності до маси досягне 730 кінських сил на тонну. Суха маса автомобіля при цьому складе лише 972 кілограма.

Аеродинамічні елементи суперкара забезпечать 1200 кілограмів притискної сили. Також машина буде оснащуватися шестипоршневими карбоновими гальмівними механізмами.

Всього компанія Brabham Automotive випустить 70 екземплярів моделі BT62. Виробник вже приймає замовлення на свою першу модель. Замовникам обіцяють доставити машини до кінця цього року.

Кожен покупець також отримає можливість взяти участь у спеціальній освітній програмі, яка дозволить «розкрити весь потенціал» машини на треку.